Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem a T-mobile-nál S. E...

Vettem a T-mobile-nál S. E Mini Pro telefont, ha kirootolom ugrik a garancia?

Figyelt kérdés

Néhány játékot csak root joggal lehet telepíteni.

Érnek hátrányok ha kirootolom a telefont? (Még a Garanciavesztésen kívül)



2012. júl. 14. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
És melyik az a játék, amit csak roottal tudsz telepíteni, mert én még ilyenről nem hallottam?!...
2012. júl. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 fairi1 ***** válasza:
Hátrány nincs, ám legtöbbször van olyan opció hogy unroot, vagyis rootolásnak nem marad maradandó nyoma, akár vissza is csinálhatod a ténykedésedet. ha meg olyan KO a készülék annyira hogy nem tudsz unrootolni akkor garisok se veszik észre a turpisságot.
2012. júl. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Pl, Avatar, final fantasy 3

Ha új ICs-t teszek rá azokból lehet gond, hogy nem kompatibilis rá vmi?


nem értek nagyon az androidhoz

2012. júl. 14. 16:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezek max azért nem kompatibilisek, mert nem mini prora vannak optimalizálva.


Amúgy...ICS....ics alatt minden meghülyül, ami addig jól ment, az ics alatt vagy fc-zik, vagy megfagy, vagy nagyon akad, az ics nincs jól optimalizálva, és csak eyecandy.Ha elfogadsz egy tanácsot, akkor maradjon a rendszer GB, azzal nincsen semmi gond.

2012. júl. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 fairi1 ***** válasza:

Kompatibilitási gondod van, olyat verziót keres ami adreno-ra van optimalizálva, mondjuk a mini pro nem a bika GPU-ról híres.

ICS-vel való gondot nem kell eltúlozni meg kell keresni az adott progi friss verzióját. van egy olyan érzésem te crackelt verziót akarsz felrakni, és lehet még legelső 1.0 verziója a progiknak amik GB-re optimalizáltak!

2012. júl. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Valami olyasmit hallottam régebben hogy a google marketről nem enged majd letölteni ha rootolod a telefonodat, vagyis a google nem szereti, ha belepiszkálsz a rendszerbe.

Az ICS mennyivel jobb?

Azért kérhet egy játék root jogot mert crackelt?

Ez az adreno micsoda? Nem igazán értem.

Eddig nagyon megvagyok elégedve ezzel a telefonnal.

2012. júl. 14. 22:58
 7/8 fairi1 ***** válasza:

Enyém rootolt, gond nélkül tudok letölteni marketről, amit olvastál a szokásos ijesztgetés. Microsoft is szereti csinálni:)

Minden játéknak futnia kell root nélkül amit felsoroltál, bár előfordulhat hogy az adott progit neked kell "crackelni" egy Lucky patcher progival ami rootot igényel!

Adreno a GPU neve, proci neve meg qualcomm. Telódban egy alap gpu van, vagyis előfordulhat bizonyos játékok képtelenek futni, ennek érdemes utánanézni. Google play kiírja kompatibilis-e atelóddal az adott progi!

2012. júl. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én csak annyit tudok, hogy ennek snapdragon procija van, a GPU-t nem. Úgy rootoltátok, hogy garaciás a teló?

Lehet ma este én is kirootolom. Igazából nem annyira zavar, hogy nem tudok ezekkel a játékokkal játszani, meg még azt is túlélem, hogy néhány gyári szemét a telefonom van, más elönyöm nem származna belőle igaz?

2012. júl. 15. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!