Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet elveszett adatoka...

Hogyan lehet elveszett adatokat visszahozni a telefonba, meg flash menüt csinálni? Sony Ericsson k800i

Figyelt kérdés
Régi kitörölt videókat és képeket szeretnék visszabackelni a telóba, egyik haverommal beszélgettünk, mert szerinte lehet valamilyen progi kell hozzá. Igen ám, de micsoda? És még flash menüt is szeretnék csinálni, viszont PXS++ sehonnan sem lehet letölteni, valaki linkelne?
2012. júl. 14. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is k800i-m volt. sajnos az adatokat nem tudod visszahozni, mert csak .JAR fájlokat támogat a telefon, ilyen formátumban meg nincs ilyen progi. a flash menüt szintén csak nem lehet rá tenni, én is próbáltam nagyon sokáig, eredménytelenül. a haverodnak igaza volt, kell egy egy progi, ami lézetik is, csak az a teló nem játtsza le . (én már vettem egy ujat, de még megvan a k800 is. )
2012. júl. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen, hogy szolgál különben a telód?
2012. júl. 14. 16:16
 3/3 anonim ***** válasza:
eddig még soha sem kellett szervizbe vinni... a töltéssel volt egy kis gond de kipucoltam és ment minden ahogy kell..
2012. júl. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!