Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem enged letölteni az...

Miért nem enged letölteni az Xperia X8-amra a Google Play? (Bővebben)

Figyelt kérdés

Tegnap feltettem a GingerDX v028-ast (android 2.3.7) a Sony X8-asomra. Felmentem a Google Playra , megkerestem azt a játékot ami korábban a 2.1-esen volt , rámentem a Letöltésre és kihozott egy 038-as vagy milyen hibaüzenetet így nem tudtam letölteni. Hogyan oldható meg?


Tudom amúgy hogy nem ide tartozik de a kamera pedig néha kilök egy hibaüzenetet : "android.process.acore váratlan módon leállt. Próbálja meg újból." Megoldható valahogy?



2012. júl. 14. 23:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
szerintem frissítsd a telefonodat az csak megoldja
2012. júl. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Na oké ezt nem értem h értetted? :D
2012. júl. 14. 23:36
 3/18 anonim ***** válasza:
Droidot frissítsed!
2012. júl. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát de hova frissítsem tovább? ICS-re? Arra nem szeretném mert az még tele van hibával :/
2012. júl. 14. 23:54
 5/18 anonim ***** válasza:

Hova a bánatba updateljen egy custom romot?! -.-


Kérdező: install előtt volt full wipe?

2012. júl. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Kérdező: ha a gyári kamera adja meg magát folyton, akkor szedj le egy másikat a netről.
2012. júl. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm végre! :DD Amúgy végeztem wipe data / factory resetet
2012. júl. 15. 00:03
 8/18 A kérdező kommentje:

A kamerára meg annyit hogy oké de addig míg az első probléma nem oldódik meg ---> a második sem fog :D

Amúgy ha újraindítom a kamera megy szépen.

Szerinted a GingerDX v028 egy komoly rom vagy gagyi? Csak érdekel a véleményed mert én azt hallottam hogy az egyik legjobb :D

2012. júl. 15. 00:04
 9/18 A kérdező kommentje:
Az amúgy baj ha pin kód beütése után kéri a Függetlenítés kódot de ha Elvetésre megyek behoz mindent? :D
2012. júl. 15. 00:06
 10/18 anonim ***** válasza:

Nincs semmi gáz vele, csak azt jelenti, hogy most már nem független a telód.Ha tudsz vele telefonálni, mert pont olyan hálózatos kártyád van, mint amilyenen eredetileg lógott a telefon függetlenítés előtt, akkor nincs gáz.De ha már egyszer a network unlock kódot kéri, lehetséges, hogy amiatt, mert épp egy nem megfelelő kártya van benne.Ilyenkor minden más működik, csak a telefon/sms rész nem.


Full wipe alatt értem, hogy cache, dalvik, dalvic cache, data wipe is volt?

2012. júl. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!