Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kicserélik garanciában?

Kicserélik garanciában?

Figyelt kérdés

Van egy SE Live-om, és már egy ideje vacak képeket csinál. A szenzor hibájának tulajdonítottam, de közelebbi szemrevételezés után láttam, hogy a kamerát védő plexiüveg igen hülye módon meg van kopva. Szélén körbe ilyen fátyolos kopás van, ami megmagyarázza azt is, hogy miért vannak körben elmosódva a fotók.


A telefont novemberben vettem a telenornál, onnantól van rá 2 év gari. A telefont vagy szilikon tokban hordom, vagy pedig zárt neoprén tokban, kijelzőn fólia, szóval vigyázva van rá... Ha evvel odaállítok, hogy cseréljék ki - mert úgy néz ki hogy elég vacak minőségű a plexi - kicserélik, vagy elhajtanak mint a magzatvizet?


Egyébként néztem, pár száz Forint egy ilyen lencsevédő üveg, de mennyiért cserélnék ki? Meg ugye csak a Telenor nyúlhat bele, külsős szervizben ha megbuheráltatom, oda a garancia.



2012. júl. 15. 13:20
 1/1 bp1985 ***** válasza:
A karcra, maszatra nem vonatkozik a garancia.
2012. júl. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!