Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Garanciában kicserélik?

Garanciában kicserélik?

Figyelt kérdés
A zsebemből kiesett a telefonom és a kijelző üvege eltört, azon a részén ami az előlap alatt van. Pont ott, ahol a szalagkábel csatlakozik az egészhez, ebből adódóan egy helyen csíkos lett. Érdemes ezzel bemenni a T-Mobile-hoz vagy felesleges?
2010. febr. 25. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ilyen esetekre nem vonatkozik a garancia.Főleg,hogy egyértelműen fizikai sérülésről van szó,ami nem gyártási hibából ered. Nem hinném,hogy garanciális bevennék.
2010. febr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen én is ezen a véleményen vagyok, csak mondta egyik ismerősöm, hogy vigyem be. Gondoltam megkérdem, hogy megkíméljem magamat a felesleges rohangálástól :) És köszönöm a választ!
2010. febr. 25. 16:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizony a külsérelmi nyom az garanciavesztést jelent. De azért elviheted a T-be, hogy szervizeljék.
2010. febr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem külsérelmi, de garanciában nem cserélik, szóval rendelek egy újat mivel betudom szerelni.
2010. febr. 25. 16:38
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem rendeltetés szerű használat, így nem cserélik ki, de szerintem vegyél egy kijelzőt... egyébként milyen telefon? (milyen törik már el ha kiesik a zsebből)
2010. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen én is ugyan ezt mondtam ismerősömnek, de hát nagyon magyarázott...SE W580i azt tudni kell, hogy az előlapnak egy kis pöcke elvolt törve. és ez miatt kicsit lötyögött néha, ha kipattant a helyéről. Kijelzővel lefelé esett és még ki is kapcsolt. Lassan leakarom cserélni, mert nem rossz teló, de nem valami masszív (dobálástól függetlenül).
2010. febr. 25. 17:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem w910i van, igaz hogy mindig szervízben van mert újraindul, de olyanokat esett hogy én is meglepődtem h kibírta, egyszer beázott, de még "működik"
2010. febr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy a W910 az strapabíróbb, mint az enyém :)
2010. febr. 27. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!