Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van a Nokia telefonokban lévő Symbian operációs rendszerrel?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék venni és nagyon megtetszett a Nokia C5-03 , de sokan mondják hogy rossz a Symbian és nem akarok szar telefont venni!
2012. júl. 15. 17:46
 1/4 bp1985 ***** válasza:
18%
Halott rendszer.
2012. júl. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ne vegyél olyan mobilt , ha egy jó okostelefon kell akkor vegyél egy Androidos mobilt
2012. júl. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én most adtam túl rajta....nem jó.Igaz sok funkciója van,de állandóan lefagyott és napfényben nem lehet látni.
2012. szept. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tatabike válasza:

Nekem már régen, mikor a 6600 volt (még talán Google sem volt), Symbianos volt, most is az van (Nokia 500), szerintem semmi baj nincs vele. Sokan nyálaznak az Androidra, csak nem értem minek, mikor semmit nem csinálnak vele, csak van. Telerakják egy rakás app-al, merthogy 'ingyé van', aztán sosem használják. Csak parasztvakítás az egész. Szánalom. A Symbian meg ugye szar, mert azt tudja, amire való, és amire tényleg szüksége van az user-nek? Ugyan már...

Azt meg végképp fel nem foghatom, hogy mi köze van egy telefon operációs rendszerének ahhoz, hogy napfényben látható-e rendesen a kijelző, vagy nem? Ez baromság, az a kijelzőtől függ...

2012. nov. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!