Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5800-ra hogy lehet...

Nokia 5800-ra hogy lehet Symbian ANNA-t rakni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:

A számítógépedre telepísd a Nokia Suite programot!

Ha megvan, a telódat kábelen kapcsold a géphez és indisd el ezt a progit, autómatikusan jelzi majd ha van frissités

a telódhoz,ha az anna fut a telódon akkor azt is!

Fel is tudod róla telepíteni!

2012. jún. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

oké

De én csak úgy tudtam,hogy szerkesztett Anna van ró,szóval a Nokia nem készített gyárilag ANNA OS-t 5800-ra.

2012. jún. 24. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Van. Nokia programok.hu-n írnak róla részletesen. De azt hiszem bonyolult, mert kernelt kell cserélni...vagy valami ilyesmi.
2012. jún. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Belle nincs még szerkesztett sem szegény 5800ra. Anna a hivatalos is és semmi különbséget nem fogsz tapasztalni vele. Nekem elhiheted (talán kicsit jobban fog akadni).

De a nokia suite azt fogja neked felrakni akár akarod akár nem, ha frissítést kérsz rá. :P


Amire viszont szerintem te gondolsz az a C6 os "widgetes" homescreen (vagy firmware ha úgy tetszik, ezt leszámítva nagyon nem fogsz mást észrevenni). Ami úgy néz ki hogy olyan jó, pedig nem nagy szám (bár tény hogy az alap trióhoz viszonyítva hatalmas upgrade) Na abból tényleg csak custom room van.


Ha fel szeretnéd dobni az öreg 5800 at törd fel és telepítsd az Orange Tsunamit (ezt megtalálod minden egyéb infóval a nokiaprogramos magyar oldalon) Fényévekkel jobb mint az eredeti. Sajnos csak a homescreen hülyeségeire megoldás.

2012. jún. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!