Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S2 vagy Apple...

Samsung Galaxy S2 vagy Apple iPhone 4?! Mi az előny-hátrány az összevetésben?

Figyelt kérdés

2012. júl. 16. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Annakidején körülbelül 5000 cikk foglalkozott ezzel. Mára már mindkettő elavult és túlárazott lett, kb ugyanannyiért kapsz Xperia S-t, mindkettőnél sokkal jobb, minden téren.
2012. júl. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Utálom az ilyen id!0ta nem tudok a kérdésre válaszolni. Igen elavultak de azért válaszolni lehetne.

Az s2 sokkal jobb még a 4s nél is jobb.

2012. júl. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miben lenne jobb? Papíron jobb a hardver, és nagyobb, ezeken kívül semmi másban. Főzött rom nélkül lassabb, a kijelzője pedig még az 50 ezres telefonokhoz képest is csúnya.
2012. júl. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jézus, akkor te még nem láttál élőben, legyen félig felhúzva a fényerő és még a feloldóképe is baromi szép.

Nekem 4S-em van de én még így is megcsodáltam!

2012. júl. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De, láttam, csak én legendásan háklis vagyok a kijelzőkre. Nekem kevés a 218 ppi, és nagyon nem tetszik a zöldes mocsárszínű alapárnyalata, húzhatod akárhova a fényerőt. A színek pedig túlszaturáltak. Az ájfón kijelzője hiába kicsi, nagyon jó a felbontása és természetesek a színek, az nekem sokkal szebb (hiába nem kéne ájfón).
2012. júl. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:) az első kommentálónak köszönöm a tanácsot a sonyval kapcsolatban, jobban utána néztem és szerintem az lesz a nyerő, mivel elég jó árban is van:)
2012. júl. 19. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!