Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megjavult az...

Szerintetek megjavult az Iphoneom beázás után vagy inkább szervíz?

Figyelt kérdés
Az Iphone3gs-m benne volt a táskámba amibe tesóm belevágot egy üveget aminek nyitva volz a fedele és kb az üveg fele beleömlött táskámba (víz) kb 3percig volt ez így mire szólt, a telóm nem ázott el teljesen de utána nem volt jó hangszóró meg vmi mobilinterferenciásat írt ki meg hogy a töltés nem támogatott ezzel az eszközzel, mikor nem is töltöttem. Utána neten olvastam, hogy rizsbe kell tenni, beletettem és már nem ír ki ilyeneket meg hangszóró is jó. Szerintetek vigyem el még szervízbe vagy már okés? Csak hozzáértők válaszát várom, mert ha veszélynek van még esetleg kitéve akkor szétmarhatja a víz.

2012. júl. 16. 12:53
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem vidd el szervizbe anna xD
2012. júl. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!