Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szabad használt de még garanci...

Szabad használt de még garanciás telefont venni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 16. 20:26
 1/5 anonim válasza:
Persze, de ügyelj rá hogy köss adásvételit.
2012. júl. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és bemutató darabot érdemes venni telóbol?
2012. júl. 16. 20:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Bemutató?

Lehet én tudom rosszul de az az hogy csak egy modell ami a kirakatokba raknak hogyha esetleg betörnének ne a komoly készüléket vigyék el. Ennek csak a kinézete hasonlít a rendes mobilhoz de nem müködő képes. Hangsúlyozom lehet valamit félre mondtam :)(mármint azzal kapcsolatba hogy ez a bemutató)

2012. júl. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azok amiket az előző válaszoló említ a dummy telefonok. (vagyis nincs bennük semmi csak a keret és egy kép a kijelző helyén)


Nem éri meg bemutatódarabot venni. A bemutató darab a telefonüzletben reggeltől estig működik, miközben extrém sok felhasználó használja fel. Fél áron, rendes garanciával megfontolandó, de párezer forint spórolást nem ér meg. Ha pedig nem adnak rá rendes garanciát (szerintem a rendes garancia 2évnél kezdődik) már eleve nem nagyon vonzana.

2012. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hogy kössek adásvételit, ha utánvétellel küldi postán?
2012. júl. 19. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!