Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A HTC Google Nexus One jó...

Csobán Albert kérdése:

A HTC Google Nexus One jó telefon?

Figyelt kérdés
Mert lehet hogy erre akarom cserélni a Nokia 5530-as telefonomat.
2012. júl. 16. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Inkább nem, elég régi már.

Mennyit költenél rá, biztos van ennyiért jobb.

2012. júl. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Már nagyon elavult. Mennyi a keret?
2012. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Olvassátok el legalább mielőtt válaszoltok :D Egy Nokia 5530ast akar elcserélni rá.


Szerintem egy jó csere lenne. A Nexus One pedig egy jó telefon (ellentétben az 5530as nokiával. Bocs ebből a szériájából a nokiának ez nagyon nem a kedvencem :) )

2012. júl. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy 1-1 cseréről lenne szó.
2012. júl. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A "csere" nem biztos, hogy telefon-telefon csere lenne.


Attól függ egyébként, hogy mennyi a keret.

Ha max 40 ezer, akkor teljesen felesleges, mert a live-mini-mini pro trió ugyan azt a szintet hozza.


2 gond van vele:

-Amoled kijelző

-Szoftveresen már nem egy friss jószág, de custom rommal még ma is megállja a helyét, mint középkategóriás teló.(ez csak akkor gond, ha nem értesz hozzá)


Továbbá: A HTC nem egy nagy kamerabajnok, jó ideig szartak a szoftveres algoritmusra annak rendje és módja szerint, mert úgy voltak vele a háznál, hogy nem azzal kell domborítani.A trackball marha jó, de idővel cserélni kell.


A Nokia 5530-asnál viszont tuti, hogy ezerszer jobb lesz, efelől nincs kétségem.

2012. júl. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nokia 5530-nál minden jobb, de ha valaki egy Trabantot akarna cserélni Opel-ra, miközben ugyanannyi pénzért már Ferrari-t is vehetne akkor hülyeség lenne Opel-t venni, ha ugyanannyiért van jobb is.

Itt is ez a helyzet, a réginél milliószor jobb, de ugyanennyiért sokkal jobb van már.


#3


Remélem te sem gondoltad azt, hogy valaki egy az egyben odaadta volna neki a Nexus One-ját egy 5530-ért cserébe, itt a kérdező is biztos arra gondolt, hogy le akarja cserélni, nem elcserélni.

2012. júl. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

a kérdező vagyok!nekem írt egyszer egy csávó hogy nem cserélném-e el egy HTC Google Nexus One-ra

Én meg mondtam hogy lehet és küldjön róla képet de még nem küldött

és nem nagyon jutott eszembe hogy ez milyen telefon és ezért kérdeztem hogy jó telefon-e?

2012. júl. 17. 11:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nem küldött képet, és egy Nexus One-t akar cserélni egy 5530-ra, akkor vagy totál hülye, vagy valami olyan esztétikai, vagy hardveres hibája van, amitől eleve felejtős lehet a biznisz.De az is lehet, hogy találta a telót valami bokorban, még nincs letiltva, és gyorsan elcseréli valamire.Passz.Milyen tartozékok járnak hozzá?Doboz, számla, garipapír(akár érvénytelenül is), töltő, adatkábel, headset?

Továbbá: hogyan hirdeti?Függőként, vagy függetlenül?

Ha képet nem akar küldeni, akkor max élj a személyes kipróbálással, vagy vedd rá, hogy megnézhesd élőben is, ha nagyon kell.

2012. júl. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam hogy lehet hogy valami hibája van és azért és azért akarja elcserélni,de amúgy még most se írt vissza.Miindegy inkább hagyom az egészet!

Azért köszönöm a válaszokat!

2012. júl. 17. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!