Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobil nélkül manapság?

Mobil nélkül manapság?

Figyelt kérdés

Nekem nincs, és nem is hiányzik. :)

De folyamatosan b....nak miatta.


2012. júl. 17. 01:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincsenek barátaid akkor?


Most komolyan nem vagyok mobil bu*i,ami van most az is csak az alapokat tudja de akkor is jól jön amikor valakit elakarsz érni

2012. júl. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim. :) Van vezetékes, azon elérhető vagyok.
2012. júl. 17. 01:57
 3/6 anonim válasza:
nekem is alap telefonom van, mert telefonáláson meg sms küldésnél többre nem jó, de ha nem lenne akkor fuu. azértis, mert nagyon sokat utazom, aztán ha valami közbejönne, akkor jó, ha tudsz szólni valakinek. meg ha valami sürgős fontos dolog lenne, és nem vagyok otthon, akkor ki tudja mikor érnek el. szerintem egy 2-3ezer forintos használható telefon sosem árt, ha van kéznél :)
2012. júl. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan otthon ulsz akkor a vezetekes is megteszi. Viszont ha nem, akkor lehet igazuk van azoknak akik b...nak miatta. Jo az ha elerheto az ember akkor is amikor nincs eppen a vezetekes telefon kozeleben, a mai vilagban sajnos barmi megtortenhet, es akkor bizony jol jon a mobil.
2012. júl. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Veszel egy ilyet vagy egy olcsóbbat (katt a képre és kinagyul) Azért kellene egy telefon ha nem egy új, akkor egy nagyon alap, mert igazuk van az előttem lévőknek, ma már bármi megtörténhet. Vagy egy ilyen telefont: [link]



[link]


Ez egy nagyon alap mobil. Nem lopják el, mert tudják, hogy gagyi, gyenge. Ha elhagyod nem baj, hisz nem egy 200.000-res telefont hagytál el. Azért vegyél egy ilyen alap mobilt

2012. júl. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én sem vagyok telefonfüggő, de mobil nélkül tényleg nehéz lenne. Bármikor közbejöhet valami, és rossz, ha engem nem tudnak elérni/én nem tudok elérni valakit ilyenkor.
2012. júl. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!