Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hívogatnak erröl a számról és...

Hívogatnak erröl a számról és mikor felveszem megszakad, mikor visszahívom akkor azt mondja ilyen szám nincs! Mi lehet ez? +3617079000

Figyelt kérdés
Ismerős valakinek?
2012. júl. 17. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban tennéd, ha nem vennéd fel..
2012. júl. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy legalább ne hívd vissza.
2012. júl. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem is felhívott az a szám, de pont nem volt nála ma telefon így nem vettem fel és vissza se hívtam.
2013. jún. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Csak azért, hogy ha valaki rákeresne erre a számra: +3617079000


Digi Kft.


Ha hívnak erről a számról, csak azért teszik, hogy felmérjék, hogy mennyire vagy elégedett velük. No para :)


Visszahívni ne is próbáljátok... "Ez a szám nincs előfizetőhöz rendelve."

2013. szept. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kovagaba válasza:
Én soha nem veszem fel, egyrészt mert külföldön vagyok és rámegy a gatyám, másrészt meg naponta 3x hívnak? Ez már zaklatás. Ha tényleg a Digi, akkor lesz hozzájuk pár keresetlen szavam.
2014. márc. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Tényleg a Digi lehet.

A következőre gyanakszom:

Valszeg valamilyen szabályzat írja elő, hogy a panaszod lezárása után felhívjanak, hogy értékeld őket, de igazából nem kíváncsiak a véleményedre, - amúgyis tudják, hogy nem adnál nekik valami jó értékelést - ezért csak megcsöngetnek, és valahol, valamilyen nyilvántartásban ki lesz pipálva, hogy felhívtak, és annyi.

2020. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!