Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ismeretlen hívogató? Reloaded.

Ismeretlen hívogató? Reloaded.

Figyelt kérdés
A barátnőm hívogatja már hónapok óta egy ismeretlen szám, van, hogy naponta többször, de van, hogy csak heti kétszer. Az érdekesség, amiről a kérdés valójában szólna: amint felveszi barátnőm, a vonal megszakad. Ha a csörgés kezdetekor veszi fel, akkor is, ha 10 másodpercig csörög a telefon, akkor is. Most valaki vagy árgus szemekkel figyeli, mikor lép életbe a vonal és perverz gyönyörrel kinyomja vagy valami más hiba lehet a háttérben. Ötletek?
2012. júl. 17. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegye feketelistára a privát számokat.
2012. júl. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen, én a Google Play- ről letöltöttem egy vírusírtó alkalmazást, amivel a bejövő hívásokat is lehet szabályozni. Beírod a számot és letiltod, de a rejtett számos hívogatásokat is le tudod blokkolni. Nekem bejött. :)
2012. júl. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen személyről van szó.

CS adat híváskor ( klasszikus modem hívás) lehet olyan, hogy a túlvég modem elbont amikor felveszed a telefont.

Nagyon régi telemetria állomások ( van ilyen, pl időjárás állomás) használják ezt a technikát.

Tehát lehet, hogy a barátnődet csak ártatlan szerkentyű "zaklatja" időközönként és csak a páratartalmat szeretné elmondani. Ha rosszul állították be a túloldalon karbantartás után a telefonszámot akkor ez van sajna.

Megkérdezheted a szolgáltatót is, ők meg tudják nézni mi az ismeretlen szám.

2012. júl. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. júl. 18. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!