Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van arra mód, hogy vissza...

Van arra mód, hogy vissza állítsam a gyári Android operációs rendszert?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy vettem egy Sony Ericsson Live With Walkman típusú készüléket. Miután csatlakoztattam a telefont a számítógéphez USB-n keresztül, és telepítettem a Sony PC Companion programot, a szoftver javasolta az operációs rendszer frissítését, mivel van nála újabb. Mivel az első ilyen jellegű telefonom, én hittem abban, hogy jobb lesz. Na most sajnos ez nem így alakult. A régebbi Android rendszer nekem jobban tetszett, és látszólag jobb is volt. Szóval van rá mód, hogy visszaállítsam az eredeti felállást? ( a telefon gyári beállításainak visszaállítása sajnos nem oldotta meg a problémát)

2012. júl. 18. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:
A garancia elvesztése árán megoldható.
2012. júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Flashtool-al garanciavesztés nélkül megoldható.
2012. júl. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ugyanezzel a problémával küzdök én is de eddig nem sikerült megoldanom
2012. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kaposi David válasza:

hasonló problémával küzdök én is!

xperia arc s

2012. júl. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

FLASHTOOL!!

2012. júl. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Oké hogy Flashtool de valami használati utasítást is mellékelhetnél :D
2012. júl. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2012. júl. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
az a helyzet hogy nekem is ugyanez a problémám ( sony ericcson xperia arc s ) frissítettem az androidot blabla visszakarom állítani sokaktól olvasom ezt a ,,flashtoolt" hogy ez jó de akkor evvel most meg marad a garancia rá? mert 2 hónapos telefon szóval jó lenne tudni ...
2013. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak szerencsével, mert megváltozik az SI szám. Rootolás, és gyári frissítés után viszont helyreállítható a régi szám.
2013. jan. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!