Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv! Samsung galaxy ace-t...

Üdv! Samsung galaxy ace-t lehet-e kikódolni, és ha igen, akkor hol, hogyan és mennyiért? Külföldről hoztam a telefont, nem szeretnék házibarkács jellegű "haverom 2000ért kiüti neked" embereket a közelébe engedni, egy telefonomat már elvesztettem így.

Figyelt kérdés

2012. júl. 18. 06:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Kikódolni = függetleníteni?


Hivatalos:

A mobilszolgáltatók (elég magas) díj ellenében függetlenítik a forgalmazott készülékeiket.


Nem hivatalos:

- Turbo sim - a sim kártyára helyezve függetlenít.

- Különböző sufni GSM-ek függetlenítenek

2012. júl. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen szolgáltatónál vagy?

Mond meg, hogy kódolják át arra, azt szívesen megcsinálják.

2012. júl. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal nincs otthoni megoldas ra,viszont minden samsung tool tudja gyakorlatilag egy gombnyomassal,a gsm szervizek biztosan nem rontjak el
2012. júl. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
T-mobile-nál immár 10 éve, és 18 ezerért szerették volna hivatalosan elismerni a telefonomat. Hát azt azért sokallom. A sim függetlenítőt még nem próbáltam, mert hát, nekem különleges sim kártyám van, nem igazán pityiszkálnám, ha nem kell... ( egy szer egy véletlen baleset folytán megsérült és csak a szent lélek tartja össze) újat meg bonyolult igényelni. De köszönöm mindenkinek, bevittem egy GSM szervízbe, ahol 4000 Ft ellenében függetlenítették.
2012. júl. 19. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!