Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a jobb ezekre?...

Melyik telefon a jobb ezekre? {többi lent}

Figyelt kérdés
négy jelölt van:apple iphone 4s,htc one x ibeast,samsung galaxy s3,lg optimus 4x hd,{esetleg majd a note 2}.ezekre kéne:játék,kamera,kijelző,processzor,nagy memória.

2012. júl. 18. 12:00
 1/8 kisvuk29 ***** válasza:
Ezek mind jók,de remélem tudod,hogy az áruk is komoly?Egyébként mindnek jó a kamerája,procija,jól futnak rajtuk a játékok,csak az ájfon egy külön kategória.
2012. júl. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tudom hogy drágák.de mégis melyik?
2012. júl. 18. 12:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezekre az Xperia S is jó! Olcsóbb és majdnem ugyanolyan jó mint ezek!
2012. júl. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De a másik ezután az S3 lenne!
2012. júl. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha az ár nem fontos, akkor Samsung Galaxy S III.
2012. júl. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kijelző tekintetében egyértelműen a One X és a 4X Hd a befutó, mindkettőnek veszett jó képe van.

Játékban már árnyaltabb a helyzet, általában a legtöbb játék iPhone-ra jön ki először és utána csak átportolják Androidra, sőt elég sok megmarad iPhone exkluzívnak. Viszont! A TegraZone-ra kijött játékok (One X-et és 4X HD-t érintik) jelenleg a mobil piac legszebbjei, amik már megmozgatják a 4 és fél magot.

Processzorban az S3 a legerősebb, csak ezt épp semmi sem indokolja, vagy használja ki. Benchmark programokat lefuttathatsz és büszkén nézhetsz, másra nem nagyon jó.

Kamerában talán az iPhone a legjobb, igazából van egy Canon Eos 7D-nk itthon, úgyhogy a mobilos képekre én általában csak szánakozva nézek, tudom nem szép dolog, de mindegyikben csak a hibát látom.

Memória az mindegy, van kapható kisebb és nagyobb memóriával is.

Összességében első helyre nálam a One X a befutó, mert jobb áron van mint a többi és nagyon jó készülék, és ekkora kijelzőn már egy filmet is jó érzéssel lehet nézni. Másodiknak 4X HD, mert kb ugyanazt tudja mint a One X, de drágább. Harmadik az iPhone 4S, szerintem ha mindenképpen Szifont akarsz várd meg az 5-öt. Utolsó helyen az S3, ami árához képest szerintem édeskevés, csúnya a kijelzője, szar az anyaghasználata, az egész készülékről üvölt, hogy az S2 sikerére és benchmark eredményekre hajazva, minimális erőfeszítés igénybevételével adták ki. És az a szomorú, hogy épp emiatt sikeresebb lesz mint a riválisai.

2012. júl. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek Rensissel!


De még ajánlom az Xperia S-t vagy iont, mert azoknak a kamerája 12 mp, játékra meg azok is teljesen jók, fut rajtuk minden, a kijelzőjük is jó, és olcsóbbak ezeknél.

2012. júl. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is inkább az xperia s-t választanám.
2012. júl. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!