Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a jobb? ZTE...

Melyik telefon a jobb? ZTE Blade, vagy Alcatel OT 995?

Figyelt kérdés
995-öt akarok venni, de félek, mivel Alcatel. Barátomnak ZTE Blade-je van, és azt szeretném kérdezni, hogy melyik telefon megbízhatóbb, melyik megy hamarabb tönkre, és hogy melyik tud többet?

2012. júl. 17. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Az OT-995 messze erősebb a Blade-nél.Ugyanez a hardver van a Galaxy S+-ban és az Xperia Arc S-ben is.


Az OT hardveresen kicsivel több, mint kétszer erősebb, frissebb az android verzió is, illetve lesz ICS-re frissítési lehetőség is.


Ár-érték arányban pedig a legjobb a maga kategóriájában.

2012. júl. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én annyira nem bízom ebben az Alcatelben, nekem sok bajom volt vele, de ténylegesen jobb választás, mint a Blade, de én rengeteget jártam vele szervizbe.
2012. júl. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 YourDestiny ***** válasza:
A ZTE se megbízhatóbb. Az Alcatel nem mai gyártó, ráadásul tudását tekintve Blade-eket eszik ebédre. Annyival jobb és erősebb a 995, hogy kár hasonlítgatni a Blade-el.
2012. júl. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem valamit elírtál, biztos nem kétszer erősebb, jóval többször, de pontosan úgy sem lehet meghatározni.

Amúgy ZTE sem éppen HTC, szóval az sem egy hatalmas márka.

OT995 mindenben jobb, mint a ZTE.

2012. júl. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Képletesen értelmezve, a CPU órajel frekvenciáját bevágtam hirtelen.


Nyilván tisztában vagyok azzal, hogy egy armv6-os msm7227-est 600 MHz-en felesleges egy armv7-es msm 8255T-hez hasonlítani, ami 1.4 GHz-en pörög, az adreno 200-205-ről nem is beszélve.


De aki nem ért hozzá, annak valószínűleg elég annyi is, hogy "kétszer" erősebb.Benchmarkokban, és egyéb szintetikus tesztekben, illetve a valóságban is porig alázza az Alcatel a Blade-et.


Az alcatel ma már egy megbízható márka.Főleg amióta a Kínaiak viszik a piacot, és nem a Franciák.

2012. júl. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 YourDestiny ***** válasza:
Szerintem nincs értelme a márkán fennakadni, a nagy cégek készülékei is ugyanúgy beadhatják a kulcsot.
2012. júl. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 YourDestiny ***** válasza:
Mellesleg elárulom, hogy az összes gyártó ugyanazokat az alkatrészeket használja. Ma már minden okostelefon legfeljebb 2-3 évre készül, szóval teljesen mindegy melyik gyártótól vásárolsz.
2012. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem az Alcatel játékokra, netzésre és néha fényképezni kellene, ezekre jó? Mert azt olvastam, hogy a játékok akadnak rajta. Igaz ez?
2012. júl. 17. 13:43
 9/10 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=aWJHbmTgTdM


Kb. Ennyire fog akadni a többi is.

Ha nem a gyári launchert használod, akkor meg mégjobb lesz a teljesítmény.

2012. júl. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nezetésre jó, fotózásra meg kb. annyira, mint a többi 5Mp-s telefon.
2012. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!