Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone? Vélemények...

Windows Phone? Vélemények tapasztalatok. (Nokia lumia 610? )

Figyelt kérdés

Nokia lumia 610 -ről van szó.

Ilyet szeretnék majd venni.

Ha lefrissítem WP 7.8 -ra akkor lehet rajta használni a Bluetooth-ot és lehet használni adattárolóként?

És mi a véleményetek a Windows Phone -ról?



2012. júl. 18. 14:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Megéri -e megvenni?
2012. júl. 18. 14:30
 2/4 anonim ***** válasza:

Inkább egy lumia 710 ha már WP7-es Nokia.

A bluetooth most is használható csak fájlt nem tudsz vele küldeni. A 7.8-as frissítésről túl sok konkrétumot nem találtam csak egy táblázatot amelyben a wp7.8 és a wp8 néhány különbségét mutatja, de abban a bluetooth fájl küldés meg a háttértár mód nem volt benne.

Szerintem érdemesebb lenne megvárni a WP8-as telefonokat.

2012. júl. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem volt egy Lumia 710-em még amikor kijött, szerintem nagyon jó kis telefon, gyorsabb mint az iphone 4s, legalábbis mi összehasonlítottuk és megverte:D nekem nagyon bejött, az egyetlen probléma az volt vele, hogy bár iszonyúan gyors nincs rá annyi app mint andoridra vagy ios-re, ezenkívül nagyon jó még egyszer mondom:)
2012. júl. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem a nokiák nem érik meg. főleg nem a 610.(kivéve ha kizárólag újat akarsz venni)

használtan kapnál ennyiért egy jobb hardveres tavalyi wp-s telót, amire szintúgy lesz 7.8as frissítés, cserébe nincs korlátozás a kevés ram miatt. rendszer nekem a kedvencem, bár most ios-t használok, de megbántam egy kicsit, ahogy itt mondják, valóban gyorsabb az ios-nél, nekem omnia7-esem volt, kétszer is, és szeretem cserélgetni a telefonjaim, idáig ez volt talán a legjobb telefon/oprendszer, amit használtam. esetleg amit még tudok ajánlani, az a samsung omnia m, ami a 610 ellenfele, kicsit több rammal, így például skype is letölthető rá.

2012. júl. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!