Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elveszítettem a mobilom....

Elveszítettem a mobilom. Valamilyen módon lehetséges bemérni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Az Eger - Budapest vonaton elveszítettem a Nokia Lumia 710-es készülékem (T-mobile). Az lenne a kérdésem, hogy valamilyen módon le lehet keresni a mobil helyzetét? Nem sok reményt látok, de ha van valami módja, hogy megtudjam hol van kérem jelezzétek. Köszönöm!

2012. júl. 18. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt Gps a telefonod??? Be volt kapcsolva?? Ezek alapján belehet mérni. De hatóságok tudják csak megtalálni.
2012. júl. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, volt rajta több helymeghatározással kapcsolatos program is.
2012. júl. 18. 08:22
 3/6 anonim ***** válasza:

IMEI szám alapján is meglehet találni.

Az minden telefonba benne van.

De a neheze az, hogy tudod-e a számot?

Nézd meg a könyvekben, azután beviszed a T-Mobile-hoz, és ott lekeresik.

Azután jön az igazán neheze, oda kell menni, vagy valahogy meg kell oldani.

Biztos meg lehet találni, csak idő kell hozzá.

2012. júl. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez a bizonyos IMEI szám a telefon papírjain rajta van?
2012. júl. 18. 11:24
 5/6 anonim ***** válasza:
A telefon dobozán megtalálható.
2012. júl. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A t-mobile-nak van ilyen szolgáltatása? Mert gondolom nem ingyen csinálják, ha egyáltalán csinálnak ilyet. Bár ha valamilyen csoda útján meg is csinálják, kérdéses, hogy mennyit érsz az adott infóval. Az ilyesmihez nyilván folyamatos követés kell addig, amíg be nem azonosítod és el nem fogod az illetőt, akinél a mobil van. Kétlem, hogy a té belemenne bármi ilyesmibe.


Meg nem vagyok benne biztos, hogy nyomkövetésre azt az apró aGPS vevőt alkalmazzák, ami ezekben a mobilokban van. A szolgáltató saját hálózatán tudja bemérni, hogy kb. merre van a mobil a tornyok alapján, amit a rendőrség kaphat meg szerintem. Ez a szerv ugye meg csak akkor foglalkozik ilyesmivel, ha a mobillal vmilyen komolyabb bűntényt követnek el. (emberrablás, drogcsempészet, stb.)

2012. júl. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!