Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Se Live With Walkman telómon...

A Se Live With Walkman telómon elindítottam gta 3-at de nagyon akadozik. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a játékot de nem is annyira akadozik viszont egyszer csak lefagy és nem tudok vele semmit csinálni. Csak egy megoldás van: ki kell szednem a telefonaksiját. Akivel ez történt az mit tett?

2012. júl. 18. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
ICS van a mobilon? Amúgy semmit nem tudsz tenni, én sem tudtam. A GTA 3 nem való erre a telefonra. Még a kamarush féle módosítások sem hatják meg.
2012. júl. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Gyenge a telefon, Samsung GALAXY S II megy már.
2012. júl. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Köszönjük Nyilvánvaló kapitány, sosem hittük volna, hogy az S2 erősebb. Egyébként meg GB-rom alatt ritkán kicsit laggolva, de fut.
2012. júl. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most a mi bajod? Tudattam vele, hogy ehhez a játékhoz gyenge a ez a telefon, és, hogy S II már jó.
2012. júl. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak annyi, hogy végy kezedbe egy Arc S-t, és indítsd el rajta. Nem nagyon fog akadozni. Pedig az jóval gyengébb mint egy S2. Innét remélem már levágós a dolog.
2012. júl. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Motorola Defy-on lag nélkül fut, FWVGA felbontáson, pedig annak még gyengébb a hardvere...
2012. szept. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem értem mi a baja, mert a telefon egyáltalán nem gyenge hozzá. Nekem is ilyen van és a gta3 és még annál komolyabb játékok is lagg nélkül futnak.
2013. jan. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!