Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van két telóm. ÉÉÉÉÉn zseni...

Van két telóm. ÉÉÉÉÉn zseni mindkettőnek elfelejtettem a pinkódját. Mind a kettőn már pukkódot kér, a telefonok dobozai persze sehol. Ha bevinném a Vodafone-hozmeg tudnák csinálni? Vagy mindenféleképpen új simkártyát kell vennem?

Figyelt kérdés
Az egyiken olyan dolgok vannak, amik pótolhatatlanok.
2012. júl. 19. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a telefonszám alapján meg tudják neked mondani.
2012. júl. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem a telefon doboza kell, hanem a SIM kártya nagyobbik része, amiből ki lett tépve a pici kártya, amit most használsz. (Telefonkártya nagyságú dolgot keress.) Persze, ha a döbözban lenne ez is, az szívás. :)

A SIM van lezárva, nem a telefonod. Ha beleteszel egy másik SIM kártyát, természetesen működni fog, és lementheted az adataidat (zene, fénykép, ilyesmi). De ha új SIM-et veszel, a telefonodoon tárolt dolgok akkor sem fognak eltűnni. Csak az esetlegesen SIM kártyán tárolt névjegyek, vagy SMS-ek (ha még tudja azt a telefon).

2012. júl. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom h azt kell keresni,de a dobozban van.:)Simen vannak a névjegyek:( Akkor ha beviszem az tuti h telszám alapján megmondják?Csak mert nem hallottam még ilyesmit.:)
2012. júl. 20. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!