Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem vagyok nagy igényű....

Nem vagyok nagy igényű. Melyiket válasszam? Vodafone Smart III vagy Samsung Star III?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A Smart II, okostelefon, jobb képességekkel, több és jobb alkalmazás rendelkezik. De ha nem vagy épp nagyigényű akkor nem biztos, hogy ez nagyon érdekel téged. Így akár veheted a Samsungot is.
2012. júl. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igazából nem internetezem. Szép legyen könnyen kezelhető (lehetőleg multi-touch), összességében egy sokmindent tudó telefont keresek ami nem feltétlenül okostelefon.
2012. júl. 19. 17:58
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a sokmindent tudó telefont kifejtenéd?
2012. júl. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem tudom.DE érdeklődök mindenfelé és a Smart III-t dicsérik.Nagyobb kijelző, memória,viszont a kamerája és a kijelzője gyengébb.
2012. júl. 19. 18:15
 5/10 A kérdező kommentje:
értem ezalatt hogy PL. az angry Birds = képregény minőség
2012. júl. 19. 18:17
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A Smart III-at aztán dicsréhetik, mert nem létezik. Smart II van és jobb mint a star III. Angry birds kapásból nincs is java telefonokra. Legalábbis nem az ami androidra, ios-re, meg WP7-re.

Egy nem okostelefonnal max. telefonálsz, sms-t, mms-t küldesz, zenét hallgatsz, igen korlátozott netes képességeivel netezhetsz, ha konvertálsz rá valami videót akkor azt is megnézheted illetve néhány dokumentum formátumot kezel, de azokat se valami jól.

Ezzel szemben egy okostelefonnál nem muszáj videót konvertálnod, mert egy jó lejátszóval mindenféle formátummal elbánik, jóval jobbak a netezési képességei, a dokumnetumokat is megfelelően kezeli ráadásul szinte minden formátumot. Ezen android fut, arra meg egy csomó minden van tehát elég sok mindennel fel tudod egy kicsit "turbózni" a telefont amivel egy nem okostelefont nem lehet. Innen már csak a hardver korlátozhat bizonyos dolgokban pl. a jobb játékokat nem tudod futtatni.

2012. júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen smart II.

Meggyőztél..olcsóbb is...


Köszi a választ

2012. júl. 19. 19:16
 8/10 anonim válasza:
Szerintem a Samsung Star III teflont válaszd, mert a másik felejtős egyenlőre, hogy gyártásba kerül. Én még csak nem is halottam sehol, hogy tervben van. Te vagy az doki? :D
2012. aug. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

azóta már a Samsung mellett döntöttem :)

Kérdésedre a válasz: nem

2012. aug. 15. 15:49
 10/10 anonim válasza:
Egyébként jól választotál a Vodafone Smart II telefonal sokaknak van problémája, köztük nekem is ami nem más mint, hogy időnkét magától leáll, nincs lemerülve nem fut semmi ismeretlen alkalmazás. Egyébként szerint jó telefon eltekintve a hibától, de persze ez nekem az első android szóval nincs viszonyítási alapom. Vissza a jövőben című filmre akartam utalni a kérdéssel, de úgy látom csak nekem volt humoros. :)
2012. aug. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!