Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meghalt a telefonom. Új...

Meghalt a telefonom. Új telefon kéne, lehetőleg érintőképernyős, androidos, és ujabb fajta. Tudtok ajánlani melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Meghalt a telefonom. Ésszeretnék ujjat. Mindenfélekéépen érintőképernyőset és androidost akarok, ujabb fajtát. Nektek mi vált be, elyik a legjobb a piacon. Iphone? Samsung? Blackberry? Ha valakinek van eladó vagy valamilyen forrása ahol olcsón lehet ilyet kapni írjon, de a bolti telefonok is érdekelnek. Köszönöm. :)



2012. júl. 19. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Nyugodjon békében.
2012. júl. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Részvétel.

Milyen árban vennéd kb.?


Yupiter

2012. júl. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mikor lesz a temetése?
2012. júl. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Androidos érintőképernyős telefont szeretnél majd felsorolsz olyan telefonokat amiknek a 75%ára nem állja meg a helyét az amit szeretnél :D.


Vegyél egy Sony Xperya Go-t vagy egy AcroS-t. Ezek szép és erős android telefonok. Érintőképernyősök és a legmagasabb por, csepp és ütésállósági tanúsítvánnyal büszkélkedhetnek. Talán jobban bírják mint az előző masinád így.

2012. júl. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

oké, köszönöm. kb. 40.000-100.000 között. (:

Köszönöm de a Sony Erikson nekem nem jön be, és valahogy egy apple jóbb nem?:D

2012. júl. 19. 20:53
 6/11 anonim ***** válasza:

"Mindenfélekéépen érintőképernyőset és androidost akarok"

Nem. Ebben az esetben az Apple neked nem fog jobb lenni.

2012. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mellesleg amit én írtam az mindkettő Sony. Csak így simán.
2012. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vegyél kérlek egy Blackberry 9860ast! Neked szerintem az való és nagyon bejönne az egész. A legjobb benne hogy nagyon eltalálták azt hogy hogy kell kinéznie a telefonnak. Kicsit drága de minden pénzt megér. Ennél jobbat nem nagyon találsz jelenleg a piacon. Problem? no
2012. júl. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
R.I.P. ugye eltemetted ? TE SZÍVTELEN BUNKÓÓÓÓÓ !!!!!!
2012. júl. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 _boti95_ válasza:
Én aszondom egy LG Optimus 4x- et vegyél.Ugyanolyan jó mint a samsung galacy s3csak olcsóbb kb.20-30 ezer forinttal és androidos is meg egyértelműen érintőképernyős is.
2012. szept. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!