Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile-tól melyik készüléket...

T-mobile-tól melyik készüléket vásárolnék androidosat és nem tudok dönteni! Melyiket válasszam és miért?

Figyelt kérdés
Olyan 45ezer forint a felső határ és az ismerőseim között rengeteg samsung van és több készülék közt nem tudok dönteni.Nem vetem meg egyiket sem ami jó márka tehát ha ti mást tartotok jónak azt javasoljátok.Ezek azok a készülékek amik főként számításba jönnek : samsung galaxy mini samsung galaxy mini2 sony ericson live.Ezek persze csak azok amik nálam versenyzők de javasoljatok amit ti tartotok legjobbnak ebben a kategóriában.

2012. júl. 19. 21:50
1 2
 1/14 anonim válasza:
29%

Samsung Galaxy 3-at semmiképp.. Szerinte Minit se.


Amit ajánlani tudnék az vagy a Galaxy S2, vagy a Galaxy Ace. Nem tudom mennyibe fájnak.


U.I.: Nekem 3-am van és másfél év után szarakodik, 100százalék feltöltés után lemerül 2 perc múlva meg kva lassú, belső memória kevés.. Szal ezt ne vegyél :D

2012. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
az ace az olyan kategóriában van de azzal ismerősöm nincs megelégedve mert nála fogja magát befagy és k.o. telefon után újraindítani tehát az nálam ezért nem játszik.a mini 2 viszont közel van olyan jó mint az ace és arról nincs negatív viszzajelzés az ismerőseim közt.de továbbra is várom a jobbnál jobb javaslatokat köszi előre is. :)
2012. júl. 19. 22:02
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ace-t ne. Mini 2 vagy se live, amelyik tetszik.
2012. júl. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszi az nekem is szimpatikus kis telefon a mini 2 tudja amit kell kicsit még többet is és ahoz képest még az ára is jó annak ellenére hogy új ;)
2012. júl. 19. 22:20
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A sony live jobb, mint a mini 2.

Esetleg nem sokkal többért alcatel ot-995.

2012. júl. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
kifejtenéd hogy milyen szempont(ok)ból jobb a live mint a mini 2?
2012. júl. 19. 23:10
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Jobb processzor, gpu, android 4 hivatalosan, hd videófelvétel stb.


Az alcatel pedig mêg jobb...

2012. júl. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
nekem sony ericsson live with walkman van vagy mi (wt19i) és tökéletesen meg vagyok elégedve vele. és árban is jó. :-)
2012. júl. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

SE Live with Walkman. Vagy plusz 4 ezer forintért OT-995.

Én az utóbbit venném, mert mind az SE Live-nak, mind a Mini 2-nek borzastóan kicsi a képernyője.

2012. júl. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen de én jelen esetben nem egy nagy telefont szeretnék venni hanem egy kis takaros sokat tudó telefont ebben a kategóriában nálam 2 telefon van versenyben a samsung mini 2 és az SE live a sima mini már magában jó telefon volt és a 2 szinte minden szempontból fejlettebb és újabb.Az SE live-ről nincsenek információim mivel még nem láttam élőben de amit olvastam róla az egész szép.Viszont amire nekem szükségem van azt megtalálom a mini 2 ben is és amit az SE live-ban még benne van annak nem látom számomra értelmét.Valószínű a mini 2 lesz.Viszont még 1 kérdésem lenne mi(k) az(ok) az ok(ok) am(ik) miatt annyi negatív megjegyzést láttam már???
2012. júl. 20. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!