Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 30 MB-os net okostelefonra...

30 MB-os net okostelefonra szerintetek elég ha csak facebookozni és böngészni akarok?

Figyelt kérdés
és különböző alkamazásokaz is használnék amihez net kell, pl whatsapp, rajzolós stb...
2012. júl. 20. 01:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem 300 akart lenni?

A 30 NAGYON kevés. Még a 100 is épphogy elég ha spórolsz.

Amiket te akarsz, ahhoz minimum 300-s vagy 500-as kéne.

2012. júl. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
T-mobilnál van ilyen, hogy 600 ft havonta 30 Mb...de akkor ez nem éri meg?
2012. júl. 20. 02:36
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez biztos a t-mobile gonet s díjcsomagja akar lenni kedves első válaszoló...


Nincs túlforgalmazási díj, csak lassítják a 30 mega után, akár még elég is lehet így...

2012. júl. 20. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"T-mobilnál van ilyen, hogy 600 ft havonta 30 Mb...de akkor ez nem éri meg?"


Próbáld ki, de ha nem tetszik lemondhatod bármikor. (-GONETS az 1430-ra)

Persze ilyenkor addig használhatod amíg le nem telt a 30 nap. Utána próbálhatsz másikat...

2012. júl. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én ezt használom iPhone-on. nagyon gyorsan elmegy, én kb 2 nap alatt elfacebook-ozom, de lassítva is teljesen használható, én még képet is fel szoktam tölteni, és nem lassú(lehet, feltöltési sebesség nincs csökkentve, nem tudom). amit tudok, hogy pl az instagram nem szereti, én ha egy képemet fel akarom rakni, mindig sikertelent ír ki.
2012. júl. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
nekem is a 100 mb van. 1 hét alatt le is megy de meg utánna is gyors! és nem csak facebookozok. :-) itt is váladzolgatok akinek tudok :-)
2012. júl. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
szóval ha lelassul akkor is pl a whatsapp normálisan működik? :)
2012. júl. 20. 15:43
 8/12 anonim ***** válasza:

Megrendeled és megtudod, vazz...


+GONETS a 1430-ra sms-ben...

2012. júl. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

"én ezt használom iPhone-on. nagyon ..."


ez olyan szemfényvesztés kategória, hogy úgy mondjam. Iphone -nal villogsz de egy normális netre már nem tellik.



egyébként a kérdésre válaszolva pedig: szerintem kevés az a 30MB arra amit írtál

2012. júl. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
utolsó: ez is egy korlátlan net, többnyire van wifi a közelembe, most minek fizessek elő 4 gigás netre, ha soha nem fogom kihasználni töredékét se, én vagyok az a kategória, aki nem mobilnetről youtube-ozik...e-mail-eket tudom frissíteni, ha utazok, menetrendet meg tudom nézni. nincs semmiben hiányom, és nem villogás miatt van iphone-om.
2012. júl. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!