Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android. Miért nincs vaku...

Android. Miért nincs vaku (fotófény) Mit tudok elleni tenni?

Figyelt kérdés

S.E Mini Pro (SK17i) telefonom van, 69es rootolt rommal, Letöröltem jó néhány programot, (csak ami a törölhető appok listájában volt) és most olyan problémám akadt, hogy nincs vaku. Kamerázás közben sem és egy zseblámpa programot megnézve be se hozza a lehetőséget, hogy a telefon vaku ledjével lehessen világítani. Alapból a vaku-val kellene világítania, de a kijelzőfényt hozza be. (Korábban is ezt használtam és akkor volt ilyen opció, de most nincs) Lehet, hogy valami olyat töröltem le, ami szükséges lenne hozzá? Tnap reggel amúgy leesett az ágyamról a telefon, lehet megsérült a LED? Bár nem esett nagyot :/ Tudna valaki itt segíteni? Mi felel a rendszerben a fotófényért?

Aki tud, kérem segítsen



2012. júl. 20. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
tipp:ha nem gyári a rom,lehet nem támogatja a vakud
2012. júl. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Lehet jól tippeltél.

Ezt a romot telepítettem: update_4.0.2.A.0.69_SK17_PreRoot-Ex.zip, az se-portál flashtool használata témájából.

Tudnál esetleg egy friss GB romot linkelni, amihez nem kell bootloader nyitás?

2012. júl. 20. 17:19
 3/3 A kérdező kommentje:
Mármint a rom volt a hibás, nem a programok amiket leszedtem. Köszi!
2012. júl. 20. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!