Nvikka kérdése:

LG kp500?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül a vodafone-nál? és jó telefon??
2012. júl. 20. 09:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Már bocs, de szerintem pár iPhone és egy SGS3 után már tudok valamit róla mondani.. Tényleg nem a legjobb telefon, sőt.. De szerintem a Huawei-nél megbízhatóbb gyártó a Samsung. Unokatestvérem vett egy Huawei-t és 2 hét után kétségbeesetten hozta át hozzám h nézzem már meg hogy mi baja van. Hát az egész telefon kidöglött.. Anyukámnak van Galaxy Minije, szerintem internetezésre és telefonálásra ez és a SE Live a létező legjobb telefon. Ez személyes véleményem, mindenki máshogy látja, szóval nem szeretnék senkivel vitázni.

Üdv.

2012. júl. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 YourDestiny ***** válasza:
Nem is kell vitázni. Kész pénzkidobás egy ARMv6-os procival felszerelt, 145 ppi-s kijelzővel feltankolt telefonra ennyit szánni. Ha ez nem lenne elég, akkor ott a kamera, egy nyomorult autofókuszt nem kapott, így gyakorlatilag használhatatlan.
2012. júl. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!