Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4S ios6 LÉCCI SEGÍTSETE...

Iphone 4S ios6 LÉCCI SEGÍTSETEK NAGY GOND!?

Figyelt kérdés
AZ van hogy letöltöttem ezt: [link] aztán megcsináltam amit mondott, de a restore után azt írja h we are unable to complete your activasion! Backupból sem tudom visszahozni, azt írják h nincs regelve a készülék az iPhone Developer Programba. pls heeeeeelp

2012. júl. 20. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt, dev acc kell ios6-hoz. viszont nekem ment a visszaállítás. letöltöttem egy 5.1.1-es fájlt, és azzal újraraktam.
2012. júl. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de hogyan?? nekem ha a telón keresztűl aktiválnám akkor is ezt írja ki
2012. júl. 20. 22:02
 3/7 A kérdező kommentje:
2012. júl. 20. 22:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá developer account, csak az, hogy a készüléked UDID-je be legyen fejlesztői eszközként regisztrálva. Ezt megteheti bármelyik ismerősöd.


Amennyiben nem vagy developer, rakd vissza rá az 5.1.1-et.

2012. júl. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltál, de máshogy sikerűlt és akinek ez a problémája, annak elmondom: Töltéstek le redsn0w 0.9.11b1 nevű programot majd Extras--> More extras--> Restore majd válaszzátok ki az 5.1.1 es firmware-t és várjátok meg míg újrarakja. Ezután iTunesban még mindig ezt bfoglya kiírni, de ha a telefonon aktiválod menni fog.! :D
2012. júl. 20. 22:57
 6/7 anonim válasza:
Nem kell az iOS 6-hoz semmilyen UDID, meg dev account. Csak legyen fent a gépeden a legújabb iTunes, kösd rá a telefont 5.1.1-es szoftverrel, töltsd le az iOS 6 beta 3-at számítógépre, majd tartsd nyomva a shift-et, és menj rá a frissítésre iTunesban, majd tallózd be a letöltött beta 3-at. Ezután aktiválni fogja, majd telefonon keresztül frissíts beta 4-re. Ennyi.
2012. aug. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Multigod97 ***** válasza:
Így jár az aki nem az egyenes úton megy :)
2012. aug. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!