Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az LG...

Mi a véleményetek az LG Optimus 4X HD-ról?

Figyelt kérdés
A T- Mobil kirakta a jellemzőit nekem bejön hogy tegra de kiváncsi vagyok a ti véleményetekre is
2012. júl. 20. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:

F*sza cucc, hardveresen nagyon komoly, és nem is a Tegra a nagyon ütős benne, mert az már egy ideje a piacon van, hanem a 2GB RAM, amiben eddig egyedülálló.

Szoftveresen nem bízom az LG-ben.Egyedül ezt lehetne hátrányolni, hogy az LG hírhedt a szörnyen rossz gyári romról.Az Optimus UI úgyszintén borzalmas, bár ez ízlések kérdése, és ez legyen a legnagyobb baja, ezen úgyis lehet változtatni.Vannak jobb launcherek is.Az árát tekintve(nem tudom mennyibe kerül) a One X lehet jobban megérné.

2012. júl. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jó készülék, nekem a kijelzője különösen tetszik. Viszont a 2 giga ram gyakorlatban nem nagyon látszik meg,csak jól hangzik. LG szoftvert általánosságban én sem szeretem, de azért egy ekkora hardver már kompenzálja az optimalizálási hibákat, és azért látszik, hogy a 4X-re az LG igyekezte összeszedni magát.

Összességében osztom azt a véleményt, hogy a HTC One X jobban megéri.

2012. júl. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1gb ram van benne!!!!!!!!!!!!!!
2012. júl. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kicsit jobban utánanéztem a telefonnak, és igaza van az utolsónak, 1 giga ram van benne.

Igazából eddig csak itt hallottam, hogy két giga van benne. Nem csoda, hogy nem láttam különbséget.

2012. júl. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bakker, tényleg.

...Pedig az Első 2GB-os rammal rendelkező telónak harangozták be mindenhol...

Akkor One X a nyerő.

2012. júl. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!