Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon gyorsan merül a BlackBe...

Nagyon gyorsan merül a BlackBerrym. Miért? Vagy ez idővel helyreáll?

Figyelt kérdés
Fél éve kaptam. De kábé 1 óra nyomkodás (zenehallgatás, Facebook, telefonálás, fényképezgetés) után már a fél csík eltűnik!
2012. júl. 21. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Hányas BB? A 9900asom nekem sem bír ki olyan sokat de egy 9000es vagy egy 9700as például valószínűleg valami aksihiba miatt ilyen.


Nekem a 9900as kibír sima használattal két napot (folyamatosan wifin van így is). Ezt úgy hoztam össze, hogy a folyamatos helymeghatározást kikapcsoltam.

2012. júl. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
curve 9360-am van
2012. júl. 22. 10:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Hm érdekes. Amúgy 1 óra után ez akkor sem normális.

Nekem úgy bírt ki fél napot a 9900 hogy új volt (értsd: még minden percben próbálgattam valamit rajta) és minden be volt rajta kapcsolva folyamatosan.


Szerintem vidd be garanciával ha van rá még. Ha nincs akkor csak vegyél egy új aksit kezdésnek, nem kell mindjárt szervizbe rohanni. Olvastam egyszer az egyik fórumon egy sztorit akinek ennyi volt a baja mint kiderült. Pedig a srác már mindent kikapcsolva tartott rajta lassan meg nemtudom milyen aksikímélő üzemmódokkal nyomta sokáig.. Az új aksival pedig kiderült hogy igazából ennyi volt a baja.

2012. júl. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Túl nagy a képernyője.
2012. dec. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!