Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung Galaxy S Advance telefonról? Most fog kijönni, nekem tetszik az alakja és a tulajdonságai, szerintem az ára is rendben van. Kérem, azok ne írjanak akik csak rávágják hogy túl drága, vagy hogy sz*r. A másik kérdésem.

Figyelt kérdés

2012. júl. 21. 21:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

A T-mobilenál bennevan a hamarosan kapható mobiltelefonok közül, de azt nem írják hogy mikortól lehet majd venni. Valaki tud erről valami infót?

Bocsi, hogy a címbe írtam bele mindent, új vagyok.

2012. júl. 21. 21:40
 2/13 anonim válasza:
Szerintem nagyon szuper,megéri,én amúgy afféle vagyok,aki rávágja hogy drága,(mint például a samsung galaxy ace-re),de ez korrekt,és még jól is néz ki.
2012. júl. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
Samsung... Nem lesz rá 4.0.x A gyári ROM (TouchWiz) el van cseszve. Túlárazott lesz. Az árát úgy 80 ezerre saccolom. Ennél olcsóbb az Xperia U, ráadásul abban erőseb a SoC.
2012. júl. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
www.partnerogsm.hu 75k itt vedd
2012. júl. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#3

Az xperia u- ban gyengébb a hardver, mivel ugyanolyan soc mellet , kevesebb a ram, és u nem bővíthető négy vagy nyolc giga meg semmire sem elég. Tudtam, hogy itt is lesz egy xperia u-s meg, ha solát ajánlottad volna, az esetleg.

2012. júl. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A válaszom többi része akkor is hasznos, mivel leírom, hogy miért nem éri meg megvenni. Akkor ajánlom az Xperia Sola-t. Az még jobban megéri.
2012. júl. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mindenképpen samsung telefont fogok venni, mert más telefon alakja nem tetszik. Nálam ez kritérium.
2012. júl. 23. 12:44
 8/13 anonim ***** válasza:

Még valaki, aki kinézet alapján vesz telefont.... Oké. Akkor minek tetted fel a kérdést? Te eldöntötted, hogy ezt fogod megvenni. Olvasd el, hogy milyen hátrányai vannak. Ezt leírtam a 3. válaszban. Ha téged ezek nem zavarnak, akkor vedd meg.

Tisztelt #5 Az Xperia U-n optimalizálva van a rendszer. Így kevesebb RAM-al jobban teljesít, mint az SGS Advance.

2012. júl. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Esetleg eltudnád magyarázni, hogy mi az a TouchWiz, meg az amit írtál? Nem vagyok jártas a szakmában, és a gugli sem segített most.
2012. júl. 23. 18:16
 10/13 anonim ***** válasza:

A TouchWiz a Samsung gyári launchere. Az a baj, hogy a Galaxy Mini-n (a jelenleg árusított leggyengébb Samsung telefon) ugyanaz a felület van, mint az SGSII-n azaz mindenre rádobják teljes optimalizáció nélkül, így a rendszer nem tudja kihasználni a hardvert. A másik dolog amit írtam az az Android verziószáma. Az SGS Advance 2.3-al jön alapból. Ezt a Samsung lusta 4.0.x-re frissíteni, ami elég nonszensz mivel a hardver simán elbírná.

Valamiért úgy érzem, hogy a Samsung a reklámokra fordítja a pénzt, ahelyett, hogy felvenne plusz 5 embert félállásba, hogy összerakjon egy normális ROM-ot és foglalkozzanak a frissítésekkel.

2012. júl. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!