Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung Galaxy S Advance telefonról? Most fog kijönni, nekem tetszik az alakja és a tulajdonságai, szerintem az ára is rendben van. Kérem, azok ne írjanak akik csak rávágják hogy túl drága, vagy hogy sz*r. A másik kérdésem.

Figyelt kérdés

2012. júl. 21. 21:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Launcher más néven? :D És ez mondjuk mennyibe akadályoz a netezésben, esetleg játékokban?

Az operációs rendszerét 2.3ről én tudom frissíteni, vagy netről nem lehet leszedni?

2012. júl. 23. 20:44
 12/13 anonim ***** válasza:
Max főzött ROM lesz újabb. Nem akadályoz nagyon semmiben, csak idegesítő, hogy nem képesek összerakni egy normál launchert, így kicsit lassabb, mint egy másik launcherrel lenne. Persze egy launcher-cserével ez a probléma részben megoldódik, de a készülék ettől függetlenül túlárazott marad. A játékok szempontjából egyébként nem akadályoz az elcseszett launcher.
2012. júl. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem éri meg, mert:

Kártyafüggetlenül 65000 környékén van, és ennyiért minden téren sokkal jobb nála egy Xperia P.

Sokkal szebb kijelző (white magic, nagyobb ppi)

Több RAM, optimalizáltabb,

Jobb az anyaghasználara (alumínium)

Lesz rá uelly bean, ics van rajta (az s advance-re majd egyszer lesz jelly bean, jelenleg még ics sincs rajta),

Jobb kamera


Amennyiért keg te akarod venni, még jobb telefonokat lehet venni.

2013. márc. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!