Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Spb shell 3d-nál mit csináljak...

Spb shell 3d-nál mit csináljak hogy a telefon ujraindításakor ne tünyön el. Alkalmazásoknál lása de nem lehet használni? Android verzió 2.1

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Lucky Patcherrel patchelted?
2012. júl. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a spb shell 3d melett volt a 0.8. mas de ha fel rakom és be lépek folyamatosan azt irja hogy zárja be a programot és ki dob.
2012. júl. 21. 23:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Előbb nyitottad meg az SPB shellt, minthogy patchelted volna?
2012. júl. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen de utána el olvastam hogy hogy kell és ujra fell tetem mind a 2-őt
2012. júl. 21. 23:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Telepítsd fel az spb-t, majd ne a megnyitásra menj, hanem a kész-re, telepítsd fel a lucky patchert is, majd itt a megnyitásra menj.Keresd ki az spb-t->nyomj rá hosszan->install lucky google market patch, reboot, majd használhatod az spb-t.


Egyébként annyira nem nagy durranás, én 5 perc után meguntam.

2012. júl. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sikerult koszi a segitseget.lehet hogy en is majd meg unom de nem tudok eddig jobb launchert ami tudja a magyart is.az irasert bocsi de mar telorol vok
2012. júl. 22. 00:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmi gáz.Alapvetően nekem már túl csicsás volt, és az egyszerűség híve vagyok.Ettől függetlenül neked még tetszhet.Nekem már sok volt. :D
2012. júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ahogy meg csináltam tegnap este a segítségedel meg be állítottam úgy jöttem rá igazábol hogy ez nem egy nagy durranás.te milyen témát használsz? vagy eddig melyik jött be neked?

én már próbáltam

launcher7

adw launcher adw launcher ex

go launcher

launcher pro

spb shell 3d

regina launchert is

de eddig egyik se fogott meg igazán

2012. júl. 22. 14:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a gyári HTC Sense 3.5-öt használom.
2012. júl. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ja ok
2012. júl. 22. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!