Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most a kettő telefon közülmely...

Most a kettő telefon közülmelyik a jobb teljesítményben és képminőségben?

Figyelt kérdés

Sonny Ericson Xperia Arc

Vagy

Samsung Galaxy S 3


Mert azt tudom hogy az Arc kb 100K.De a másikról nem igen találtam semmit.



#telefon #Samsung #arc #Galaxy S3 #electronikus eszközök
2012. júl. 21. 23:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Samsung galaxy s 3 ..nem értem miért fikázzák a anyaghasználatt miatt, nekem kifejezetten tetszik hogy műanyag mostani telom Galaxy S néha befagy (szegénykémen nagyon sok dolog van), akkor csak szétkapom és megy...ezeknél a htc one x fajtáknál "ha" elofordulna nem tudom mit csinálnék...
2012. júl. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Előző:


évek óta van egy HTC-m, ráadásul nem a csúcskategóriából, soha nem fagyott be (mármint ritkán, de elég volt a kikapcsoló gombot nyomni), szóval itt nem is probléma az, hogy le kéne szedni a hátlapot.

2012. júl. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy neked kifejezetten tetszik a műanyag, de én 160k-ért

Elvárnék egy rendes külső borítást

Elvárnék egy olyan processzort, amit ki is tudok használni (mondjuk játékokkal, mint a TEGRA 3-nál)

Elvárnék egy szebb kijelzőt (a HTC One V-nek ezerszer szebb)

Elvárnék egy olyan kezelőfelületet, ami nem úgy néz ki, mintha az S5230 kezelőfelületét rakták volna rá. (így ha kapnék egy ilyet (ami ebben az évtizedben nem fog megtörténni) akkor egy launcher-csere lenne a legelső dolog, amit tennék. (Vagy inkább a ROM-csere, attól függ, hogy állnak az xda-n.)

2012. júl. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Kinek hogy..nekem Samsung galaxy s3 van és 10000% meg vagyok vele elégedve, ja és énis szeretem a műanyag hátulját :)
2012. júl. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
a one x még a tegra3-al is akad,s3 jobb [link]
2012. júl. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
De mit tudsz kezdeni az SIII-al?? A Tegra 3-hoz játékokat adnak. Az SIII-hoz hülye Benchmark-eredményeket adnak....
2012. júl. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel a játék a telefonon ami érdekel az az hogy csúcs kamert képnél és vidónál is full HD Nagy bővíthetőség pl.zenékhöz.Most a Nokia 2700 clasic van és egy 6GB-os kártya van benne tele zenével.És csak a szép kijelző érdekel és érintőképernyő.Ennyi.
2012. júl. 27. 19:20
 18/20 A kérdező kommentje:
Játékor itt van a gépem.
2012. júl. 27. 19:20
 19/20 anonim ***** válasza:

Kamera/videó HOX-nál is hasonló minőségű, képernyő viszont ezerszer jobb, mint az SGS3-nál.

Gépeddel meg elég hülyén néznél ki pl. villamoson.

2012. júl. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Ha játszani akarok akkor itthon ott van a gépem.
2012. júl. 28. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!