Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet azt megcsinálni...

Hogyan lehet azt megcsinálni hogy az iPhone3GS -em az USB kábellel számítógépre kötve legyen nete?

Figyelt kérdés
van egy iPhone 3gs em amit anno jailbreakelve lett ami miatt el romlott a gps és a wifi rajta

2012. júl. 22. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt sehogy. Fizess elő mobilnetre.
2012. júl. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szinte kizartnak tartom, hogy emiatt romlott volna el.
2012. júl. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kár azért köszönöm . :) hát én más magyarázatot nem tudok rá hogy mi miatt romolhatott el mind kettő egyből egyszerre... és utána néztem fórumokon és ott is írták hogy másnak is történt ilyen már.
2012. júl. 22. 14:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Sehogy. Mobilnet előfizetéssel.


Egyáltalán nem kizárt hogy a jailbreak miatt romlott el rajta a GPS és a WiFi. Egyik ismerősömnek a 3GS-be a GPU szállt el a jailbreak után (használhatatlan lett), másik ismerősömnek az iphone 1-nél a wifi szállt el a jailbreakelést követően. Bár én is csináltam már jailbreaket, az sikerült is, de mindig van rá esély hogy tönkre fog menni valami. Illetve egy másik ismerősömnek egyszer az 1 éves iphonja ment tönkre, abban is a GPU szállt el, szintén Jailbreak miatt.


Én ezért nem is fogom jailbreakelni a telefonomat. Inkább kifizetek még kb + 10.000 ft-ot az összes alkalmazásért, de nem fogom megkockáztatni hogy hazavágja a telót.

2012. júl. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!