Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a létező legjobb Ice...

Henny23 kérdése:

Melyik a létező legjobb Ice Cream Sandwich téma?

Figyelt kérdés

Olyan érdekelne ami teljesen ugyan olyan, és nem kell hozzá főzött rom. Vagy ha azt szeretném, h a hívástól a menün át minden olyan legyen akkor muszáj ? - Ha igen, akkor vmi olyan érdekelne amiben semmi féle felesleges app nincs ami az eredetiben sincs.


Egy Samsung Galaxy Ace-em van a telenortól és nincs rá frissebb android változat, mint a 2.3.3 ... és csak ezért most egy új androidos készülékre nem tudok beruházni. Azért lenne jó a nem főzőtt romos, mert nem szeretném elveszteni a garanciámat, legalább addig amíg még van.



2012. júl. 22. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:

1.Főzött Rommal kapásból ugrik a gari.

2.CM9 alapú ICS rom van, de bugos, és egyelőre még BÉTA stádiumos, ha jól tudom.Nem működik rendesen a kamera, stb.

3.Ace-re 2.3.6 a legfrissebb hivatalosan, az már más, hogy te nem tudod frissíteni.Ha nem megy kiesen keresztül, erre van az Odin, meg a samsung support oldal, ahonnan leszedhető a ROM.

4.Egy launcherrel sem lesz minden olyan frankó, mint az igazi ICS-sel.


http://www.youtube.com/watch?v=zGmJQ08eru4


Max ezt tudom ajánlani, letöltő link a vidi alatti leírásban.Azt ne mtudom, hogy él-e még a link, ha nem, akkor keress utána.

2012. júl. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg még az ADW launchernek, meg a GO-nak kipróbálhatod az ICS témáját, de azzal sem fog minden megváltozni.
2012. júl. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, am tudom, hogy van újabb is ace-ra csak se a Kies nem ajánl fel lehetőséget a frissítésre, másrészről mikor elvittem a szervizbe szoftver frissíteni, akkor azt mondták, hogy telenorosoknak ez a legfrissebb :/ Kipróbálom amiket ajánlottál, hátha vmelyik megtetszik..
2012. júl. 22. 17:41
 4/6 anonim válasza:

Én ezt használom, ebben a sorrendben szedd le és telepítsd

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]


Szerintem így fullos SGA-n az ICS téma :P

További szép napot! :)

2012. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor lesz fullos, ha leszedi mellé a GO calendart, és az egyéb GO widgeteket, mert ahhoz is van ics téma, csak az fizetős.Persze össze lehet halászni a neten 0 pénzért is.
2012. júl. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat :)
2012. júl. 24. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!