Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U - vélemény?

Mathew555 kérdése:

Sony Xperia U - vélemény?

Figyelt kérdés

Megéri a teló? Megy ahogy kell? Jól működik? Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.


Egy Xperia Ray-el összevetve megéri inkább ezt venni?



2012. júl. 22. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Én egyszerűen imádom. :D Mielőtt megvettem, aggódtam miatta, hogy a világító átlátszó sáv zavarni fog, de tévedtem.

Ha most akarsz újat venni, és van erre is pénzed, akkor szerintem az Xperia U-t vedd, de ha Ray-ed van és azt akarod lecserélni erre, akkor szerintem annyira nem éri meg.

2012. júl. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 YourDestiny ***** válasza:
33%
A Ray-től annyival több, hogy hardverileg erősebb. Viszont van egy óriási hátránya, hogy SD-vel nem bővíthető. A 4GB rettentően kevés, szerintem idővel még egy átlagfelhasználónak is elfogy. A Ray-hez képest a kamera és az akku is gyengébb. Lehet, hogy sokan nem értenének egyet velem, legtöbben azok, akiknek a kétmagos proci a minden, és nem látnak túl ezen, de a Ray összességében többet ér. Akadás nélkül megy, minden azonnal megtörténik nála is, tapasztaltam. Egy Xperia Sola már más helyzet, az többet ér a Ray-nél.
2012. júl. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

A Sola se sokkal jobb az U-nál, csak kb abban, hogy bővíthető, de ha a Kérdezőnek elég 4 Gb, akkor inkább vegye az U-t, mert az pár ezerrel olcsóbb a Sola-nál.


És szerintem jobban megéri U-t venni, mint Rayt.

Nemcsak a 2 mag miatt, hanem újabb is, és nagyobb a kijelzője is.

2012. júl. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
YourDestinynek teljesen igaza van, Ray jobb sok mindenben. Lehet hogy U-nak kicsivel nagyobb a kijelzője, a Ray viszont 296 pixelsűrűségű és tűéles képet ad. 10 grammal könnyebb is...
2012. júl. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Azt a 10 grammot senki sem fogja észrevenni. Hát nagyon jó telefon de tényleg kevés a tárhely. Szerintem kicsit többet ér a Ray-nél. Ha ingyen adnák az egyiket, akkor az U-t választanám.
2012. júl. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ma voltam meglesni mind2 telót, nemtom, nekem az Xperia U kicsit gagyi hatást keltett... teljes műanyag minden, na és az a led csík az alján... van akinek tetszik, de nekem nem, mintha egy játék teló lenne, de lehet, hogy ez csak az én véleményem

Szóval nekem a Ray szebbnek, elegánsabbnak, minőségibbnek tűnik, és olcsobb is, csak hát 1 magos, de az az 1 Ghz is bőven elég, hisz azt szürtem le a vidikből, hogy ics-en is brutál gyorsan fut

2012. júl. 23. 17:17
 7/10 Vagra Ádám ***** válasza:
A ray ics- én nagyon akad!!!!!
2012. júl. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 YourDestiny ***** válasza:
A Ray 2.3-ja tényleg sokkal jobb, mint a 4. Előbbivel nyomogattam eleget, teljesen korrekt, szerintem nem is kell több.
2012. júl. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
sziasztok!!!szeretnék ilyen telót venni!!!! ahogy olvasgattam több fórumon is, van jó és rossz tapasztalat!!! a kijelzőjére lennék kíváncsi!!a telefon leírásban azt írják:3,5 az átmérője!!! de van olyan fórum ahol azt írják,hogy ennél kisebb!!!! tényleg igaz????
2012. nov. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 YourDestiny ***** válasza:
Ha a nagy oldalak tesztjeiben 3,5 szerepel, akkor valószínű, hogy 3,5. Márpedig a teszekben annyi van ;)
2012. nov. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!