Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Live with...

Mi a véleményetek a Live with Walkman - ICS párosról?

Figyelt kérdés

Nemrég sikerült frissítenem Sony Ericsson 'Live with Walkman' (WT19i) telefonomat a hivatalos Android 4.0 Ice Cream Sandwich-el.

Sajnos nem vagyok nagyon megelégedve vele! A felülete jobb, kényelmesebb és szebb lett. A nagyobb mobilos játékok akadnak, de ez engem nem érint különösebben. Jobban zavar inkább a kameraappot érintő változtatások. Menürendszerét borzalmasnak találom (az előző tökéletes volt) és ami igazán aggaszt, hogy nekem akad a 720-as HD felvétel. Az üzemidejét tekintve nem vettem észre csökkenést.

Nem lenne szívem downgradelni Gingerbreadre. Érdekelne a ti véleményetek is, ti is tapasztaltátok-e ezeket a problémákat. Várható további frissítés?



2012. júl. 22. 20:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A régi kamera szerintem is jobb volt, viszont nálam nem akadozik a HD. Hát, mit is mondjak róla... Rootolva, és egyénileg átszabva nekem tökéletes. Egy deka akadás sincs, gyors, és a GTA 3-on kívül bármit visz akadás mentesen. (Pl: Max Payne Mobile, Riptide GP) Pedig nem custom romos, és a kernel is a gyári. Szerintem a Jelly Bean még talán-talán kijön rá. De ha nem, akkor marad a custom rom.
2012. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Nekem is ilyen mobilom van. Nem akarok OFFolni, csak érdekel, hogyha én nem szeretném frissíteni a szoftvert, akkor marad az Android 2.3.4 rajta vagy automatikusan fogja a készülék magát aktivizálni erre a ICS.-re?
2012. júl. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Engem is a fényképező része zavar egy picit. Amúgy más negatív tapasztalat nem ért. Ja esetleg annyi, hogy eddig kisebb képkeretet lehetett kitenni a háttérbe és pont elfért még mellett szépen minden. Most pedig betesz egy akkorát, hogy semmi nem fér mellé és a sarokból is leveszi a gyorsmenüt.
2012. júl. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
De hogy jut ilyen a googlenak is az eszebe hogy ketmagoa telokhoz tervez rendszert mert nemhinnem hogy 2011 oktobereben olyan sok ket magos telo lett volna vagy miertnem csinaltak egy olyat ami nem igenyel 2 magot
2012. júl. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 kuti92 válasza:
Hát én azóta hogy frissítettem, nem tudok a névjegyzékben a kapcsolatokhoz képet betenni, mert állandóan lefagy a rendszer teljes mértékben...ez másnál is előfordul, vagy csak nálam?
2012. júl. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nálam az tökéletesen működik.
2012. júl. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Kaposi David válasza:
nekem egy arc s-em van de azon is baszakszik az ICS! jó lenne tudni hogy lehet visszatenni rá a 2.3-at, ha valaki tudná megköszönném....
2012. júl. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

nálam is egy kalapszar volt SE Live-on

szinte azonnal visszaraktam a 2.3.4-et

2012. aug. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Flashtool-al lehet visszarakni a 2.3.4-et

Írjatok privátban akinek segítsek

2012. aug. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Akinek problémás az ICS:

Frissítésnél TÖRÖLJÉTEK az adatokat! Másképp ez lesz.

2012. aug. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!