Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Live with...

Sony Ericsson Live with Walkman Internet. Kérdés?

Figyelt kérdés

Ma vettük meg a SE Live-met. internet előfizetést is rakattunk rá. T-mobilos vagyok.

Ma rámentem youtubera, facebookra, gmailra. Leszedtem a skypeot is.

az lenne a kérdésem, hogy ugye a fecbookból és skypeból ki tudok jelentkezni. de amikor pl youtube.com-on vagyok, majd rámegyek a Ház gombra, ami visszavisz a főoldalra, akkor bezár mindent? illetve a háttérben nem fog futni ugye? mert letiltottam a Beállítások menüben >> Fiókok és Szinkronizálás menüpontban >> Háttér-adatforgalmat.


Akkor ugye ha böngészek, majd rámegyek a kis ház gombra középen, akkor bezárja a lapot/lapokat nem?


2012. júl. 21. 22:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha főoldalra lépsz, akkor igen, bezárja az előzőleg megnyitott videók oldalait.

Ha az adatforgalomtól félsz, akkor az automatikus szinkronizálást kell kikapcsolnod, hogy az ne generáljon adatforgalmat a hátérben. De legbiztonságosabb - ahogy te is tetted - ha az adatforgalmat is leállítod, mert tapasztalat szerint hiába nyomsz ki minden szinkronizálást, a háttérben még mindig folytatódik valamekkora adatcsere.

2012. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!