Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen lesz a Nexus 7?

Kisvuk29 kérdése:

Milyen lesz a Nexus 7?

Figyelt kérdés
Ára érdekelne meg az,hogy jó lesz e.Amit tudtok róla.Érveket kérek rosszról és jóról is.

2012. júl. 22. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

kibontani biztos fun lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=32DD4DF7Qpo

2012. júl. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Google I/O Demo:


http://www.youtube.com/watch?v=PVqKVNtQ7Yg


Prohardver teszt:


[link]


Ára:


200 dollár a 8GB-os, 250 a 16-os.


Sim slot nincs, így ugrik a mobilnet, csak wifiről lehet majd netezni vele.Inkább egy multimédiás cuccnak nevezném.


Viszont pár helyen azt olvastam, hogy 2 hónapra előre kifogytak a készletek az előrendelések miatt, így kérdéses, hogy mikor kerül ide.Vagy előrendelhetsz egyet te is, aztán majd megérkezik valamikor, amikor sorra kerülsz a listán.

2012. júl. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs benne microsSD solt se így igazából egy multimédiás játékszer. Dolgozni alkalmatlan hiába erős gép
2012. júl. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Akinek dolgozni kell az nem vesz tabletet, iPad és az Androidos tabletek is alkalmatlanak erre.

Aki dolgozni akar az egy i5-ös MS Surface-t vesz.


Egyébként az egyik legjobb tablet lesz, nagyon jó, gyors, nem akad egyáltalán, Jelly Bean, stb.

Nézz róla teszteket, nagyon jó cucc.

Legolcsóbban olyan 60k lesz.

2012. júl. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem értek veled egyet. Mint fotós és designer, nekem nagyon jól jön a tablet. Sokkal kényelmesebb ezzel dolgozni mint akár a régen a laptop/netbookokkal. A gondom, hogy nekem a dolgaim microSD kártyán vannak. Többön is. És a kollégáimmal is ezekkel cserélünk adatokat.


Most például van 6 fotósom akik egy adott rendezvényen fotóznak, begyűjthetem a képeket tőlük és a tableten azonnal szemléltethetem is. Ez nagyon jó, főleg ha mostoha terepen vagyunk, mert nem kell még valami böszme cuccot is magunkkal cipelni (a fényképezők is pont elég). Na persze, erre pont úgy alkalams a 10es tablet is vagy egy faltól-falig plazmatv pc-vel összekötve, de egy hetes tabletet sokkal kényelmesebb vinni hozni (azért a 10est sem vészes).


Most épen ezért egy WayteQ tabletem van. Persze mikor először hallottam az új Asus Memoról nagyon vártam. Sajnáltam is hogy inkább a google koncepcióját hozták ki. Tudom. Ez az Amazon Kindle Fire ellen szól és átlag médiafelhasználásra lett kitalálva. De azért sajnálom hogy így alakult.

2012. júl. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

igenis lehet őket munkára használni, de nem mindenre. Mint ahogy egy gyengébb kijelzős notebook se való mindenre. Pl egy 13"as macBook Pro hiába remek munkára, de fotósnak, vágónak aligha jó.

ipaddel lehet felhőből leszedni táblázatot, kommunikálni, SAP rendszert használni, távoli elérni... illetve a már említettek.

2012. júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Pontosan. Pont ahogy az elektromos kézifúrógéppel sem mész olajkutat létesíteni és a gyémántfúrófejjel felszerelt fúró állomással sem esel neki a bútorlapoknak. De attól még ugyanúgy lehet munkára is használni mindkettőt mint ökörködésre. Nem?


Az MS holdozható surfaceje mellesleg ha normális lesz szerintem letarolja ezt a piacot. Csak az ára legyen olyan, hogy megérje rá beruházni és ne hagyjanak ki belőle semmit végre.

2012. júl. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Szerintem jó lesz a nexus 7 csak kicit elszálltak a magyar árával (mint általában minden magyar árral). Az ASUS kijelentése szerint a 8 GB-os verzió egy darabig nem lesz elérhető, és a 16 GB.os ára pedig 90 000 kerek, magyar forint. :(

2012. júl. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nem is olyan drága, én tuti veszek

[link]

[link]

2012. szept. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért majdhogynem megduplázták az árát a rhadékok :) Kedves magyaros árképzés.
2012. szept. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!