Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elrontottam a rootást, mert...

Elrontottam a rootást, mert frissítettem. Hogy vonhatnám vissza?

Figyelt kérdés
Szóva a SE Xperia Mini-m most 62-es build számú, ezért nem tudom rootolni. Van már mód a rootoloásra? Ha nincs, akkor a frissítés hogy vonható vissza? Az alkalmazásaim, névjegyeim, egyéb adataim hogyan menthetők?

2012. júl. 23. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Visszatenni csak a Flashtool nevű programmal lehet. Ebben tudok segíteni, illetve a komplett folyamatban is. A lementést viszont nem tudom. Én ezt úgy küszöbölöm ki, hogy a Google Accountban tárolom a kapcsolatokat.
2012. júl. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alkalmazások, névjegyek, stb lementhetőek a MyBackup, és a Titanium Backup programokkal. Mindkettő nagyjából ugyanazt tudja, én a MyBackup-ot ajánlom, engem már szívatott meg a Titanium úgy, hogy semmit sem tudtam visszatenni...
2012. júl. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!