Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez normális, vagy vigyem...

Ez normális, vagy vigyem szervizbe?

Figyelt kérdés

1 hónapja vettem egy sony ericson neo V telefont!

Az egyik problémám,az hogy majdnem naponta kell töltenem,pedig nem is használom sokat,max 1-2 hívás.Mikor megvettem nem töltöttem 16 órát,lehet tönkrevágtam az aksit.

Tegnap töltöttem fel,és pin-kód híjján csak ma kapcsoltam be,használtam a navigációt és 5 perc után forró volt a telefon.Ez normális,vagy vigyem szervizbe?


2012. júl. 23. 22:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Most olvasom,nem kell 16 órát tölteni,csak az első használat elött teljesen fel kell tölteni,na ez megvolt.
2012. júl. 23. 22:54
 2/5 bp1985 ***** válasza:
Neked is elmagyarázom. Az okostelefont naponta kell tölteni.
2012. júl. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A GPS navigáció eleve processzorigényes dolog, így ne csodálkozz, ha melegszik a telefon, és zabálja az akksit is mellesleg.

Max annyit tudsz tenni, hogy a min. és max. órajel frekvenciát lejjebb szabályozod root után.Ezzel ugye ugrik a gari, de bármikor lehet unrootolni és a gari újra érvényes lesz.Talán egy kicsivel tovább fogja bírni üzemidővel, de ez a teljesítmény rovására fog menni.

Vagy megbarátkozol a mindennapos töltéssel.

Érdemes a feladatkezelőben a nem használatos futó alkalmazásokat(facebook és társai) bezárogatni alkalmanként, persze ésszel.

Ennyit tudsz tenni.

2012. júl. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 fairi1 ***** válasza:

Okostelók 1 napnál tovább nem igazán bírják, ez van!

vagy megszokod vagy visszatérsz a butafonokhoz.

2012. júl. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Akkor töltöm naponta!
2012. júl. 24. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!