Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szívta le a kártyámról...

Miért szívta le a kártyámról a pénzt az új androidos telóm? Samsung Galaxy Ace-mről 5 perc alatt elment 1500 Ft. Miért? Valami magyarázat?

Figyelt kérdés
Új vagyok az android felhasználók körében, ez az első androidos készülékem (Galaxy Ace) és nemrégiben történt velem, hogy feltöltöttem a kártyám egyenlegét lényegében csak azért, hogy ingyen facebookozhassak (mint így kiderült T-s vagyok). Ki is próbáltam, sikeresen felmentem a facebook ingyenes oldalára, tökéletesen ment, majd a kilépést követően megnéztem az egyenlegemet és semmit sem változott. Kikapcsoltam a telefont majd vissza, és rá 2 percre jött 1 sms a szolgáltatótól hogy egyenlegem 300 Ft alá csökkent. Erre rá (kb 30 másodpercre) jött még egy, hogy egyenlegem 15 Ft alá csökkent. Akkor nézem 0 Ft van rajta! Nem tudom, hogy mi lehet a probléma, miért szívta le a pénzemet, vagy hogy mi szívta le! A feltöltés előtt még tettem rá alkalmazásokat. Van aki azt mondja hogy a szolgáltató csinálta. Van aki azt mondta hogy biztos az alkalmazások frissítései. Nem tudom, hogy mi lehet az ok! Ha a frissítések voltak akkor van valami progi amivel ezt megtudom akadályozni? Vagy van valami ötletetek erre az egész szitura? Azóta még nem töltöttem fel újból az egyenlegem mert nem akarok ismét így járni! :/

2012. júl. 24. 01:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát használd a netstartot jó drágán, ahelyett, hogy havi 600-ért megrendelnéd a gonet s díjcsomagot.

Nehogy azt, mondd, hogy nincs havonta 600 forintod netre, miközben már egy doboz cigi is többe kerül naponta.


Ráadásul az első 2 hónap akciósan 90 ft...


[link]


Amit elbaxtál eddig 1500 forintot, abból 4 hónapig használhattad volna... (4 hónapig az akcióval 1380 ft. 2 hónap 90+90 majd a következő 2 hónap 600+600 ft)...

2012. júl. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egyet értek az utolsóval, a T-mobile jó netcsomagokat ad, szerintem megéri! Kikapcsolod a képeket, mert minek és elég sokáig elég. Mivel manapság ezek az új telefonok majdcsak kiváltanak már egy pc-t (böngészésben) szerintem megéri bekapcsolni egy gonet..-et főleg amelyik akciós. Az android általában frissíti magát és kihasználni is jobban kitudod magát a telefont. De te tudod mire használod...
2012. júl. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
43%

Az adatforgalom teljes kikapcsolása: Beállítások > Vezeték nélküli és hálózatok > Mobilhálózatok > Adatok engedélyezése (ott pipa ki)


A Facebook Zero 15 FT-os egyenlegtől használható adatforgalmi-díj mentesen, bármilyen díjcsomaggal, ez lehet a havidíj-mentes NetStart díjcsomag is!


Ahhoz hogy csak a Böngésző alkalmazás használhasson netet, rootolnod kell a telót (erről a Goggle-ban találsz bővebb infót), és be kell szerezned egy tűzfalat (pl.: DroidWall)

2012. júl. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Utolsó


Látom magyarországon vagyunk, ahol nehogy már fizessünk 2 dodót egy korlátlan netért...

2012. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nah most jutottam el odáig hogy ismét tudjak tölteni a kártyámra! Feltettem egy bizonyos APNdroid nevü progit mert volt aki azt ajánlotta. Azzal csak az adatforgalmat kapcsolom ki. de ha kivan kapcsolva az adatforgalom a böngésző nem tud netre menni, tehát nem engedi az ingyen facet.. ha meg bekapcsolom akkor ismét szív! 53 Ft-ot leszedett azzal hogy bekapcsoltam és felmentem vele az ingyenes facera kb 10 másodpercig! mit tegyek? :/ (és am nem akarok havonta 600 vagy mennyit fizetni netért mikor nem kell rá nekem az olyan!)
2012. aug. 2. 14:59
 16/17 anonim ***** válasza:

Akkor fizess 1500 forintokat nyugodtan.


Amúgy az első 2 hónap 90 ft.


Szvsz nyugodtan szabd meg az anyádat 10 fillérért is...

2012. aug. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"és am nem akarok havonta 600 vagy mennyit fizetni netért mikor nem kell rá nekem az olyan!"


Akkor nyugodtan költsd el az egész egyenlegedet az "ingyenes" faszbookra és agyő...


Majd ha elmúlsz 10 éves rájössz, de itt mi hiába magyarázzuk neked.

2012. aug. 3. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!