Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha akarok majd egy saját...

Ha akarok majd egy saját telefon márkát (egy céget), akkor milyen szakra mennjek?

Figyelt kérdés

én akarom készíteni a telefonokat, és tervezni


op.rendszer, külső, processzor, stb. szóvel egy komplett telefont



2012. júl. 24. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Matek Info
2012. júl. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Szép sorban:

- Villamosmérnök

- Mérnök informatikus, azon belül programozó-, hálózati mérnök, stb. szakirányok,

- Valamilyen gazdasági szak, marketing, menedzsment, logisztika,

- Formatervező, esetleg iparművész


Mit hagytam ki? :D

2012. júl. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
80%
Szerintem egy gépész és anyagmérnök sem árt.
2012. júl. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Meg egy mechatronikai a szenzorok miatt.


Ha mindet megcsinálod minimum 20 év múlva, kellő tőkével be is indíthatod a bizniszt.

2012. júl. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Menj É-szakra...
2012. júl. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább scifi írással próbálkozz :) ha a gyk-ról akarsz betörni az android-ifon-winfó piacra.
2012. júl. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Menj É-szakra..."


A kérdéshez írt legjobb válasz lett leszavazva a leginkább.

2012. júl. 26. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Látom most már az én válaszom lett a legjobban leszavazva többek között...


Hát gratulálok annak aki szerint annyi az egész ehhez, hogy valaki milyen szakra menjen...

Ehhez minimum az összes szak kell amit ma egyáltalán tanítanak.


Ha kedves kérdező egyedül bírod akkor hajrá, de nem kell az igazságot lepontozni.


Majd rájössz, hogyha az iq-d lesz akkora, mint az ego-d...

2012. júl. 31. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy egyedül ő pontozott le mindenkit, sőt 1 nullázással ha jól tudom nem is pontoznak le, mert legalább kettő kell, hogy arányt lehessen venni.


Vagy a kérdező is benne volt...meg gondolom az a nagy tudású Nokia Troll meg a haverja akik mostában mindenkit lepontoznak, aki nem nokiát mond...

Én két nap alatt két százalékot estem, hála nekik...

Bár így látatlanban ezt elég nehéz megmondani, hogy ki volt, ami elég zavaró.


Kérdező: Szerintem tegyél le az effajta álmodról, mert a műszaki és egyéb fejlesztő és tervezőmérnöki munkák mellett ha céget is akarsz alapítani, akkor oda komoly üzleti és marketing és egyéb kül- és belkereskedelmi szakokat kell elvégezz, és vagy 120 éves lennél, mire mindennel végzel és sikerülne céget alapítani...

Nyilván nem véletlen vannak a mobiltelefongyártó cégeknél ezres nagyságrendben az alkalmazottak száma.

2012. júl. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!