Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Eladóvá akarom tenni Sony Ericcson Xperia X10 mini pro telefonom! Mi lenne a legjobb megoldás?

Szeretném eladni a telefonom. 2012 január 19-én vettem 1 éves garanciával, kártyafüggetlen. Alig használt, teljesen ép, semmi baja sincsen, csak találtam egy jobbat. 41.000 Ft-ért vettem. Van hozzá egy töltő USB-vel. Mennyit érhet most, hol tudnám a legjobban eladni? Ha valakit érdekel az ajánlat itt is érdeklődhet!

Keress kérdéseket hasonló témákban: eladóvá, Sony, Ericcson, Xperia, telefon, legjobb, megoldás

2012. júl. 24. 13:57  Privát üzenet  

A válaszok

Nem véletlen Xperia mini pro?

Mert ha a régi X10 mini pro-t vetted 41-ért, akkor qrvára átb*sztak.

[link]

Ennyiért mennek kb, amiért újszerű, és van rá alig több, mint fél év gari, kb 2-3 ezret rá tudsz még dobni TALÁN, ha nem egy noname gsm boltban vetted.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2012. júl. 24. 14:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

a szolgáltatómnál se volt olcsóbb a készülék ezért inkább neten vettem meg

# 2/4Időpont 2012. júl. 24. 14:53 Privát üzenet
Akkor ez kb. egy durván 50%-os bukás lesz.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2012. júl. 24. 14:54 Privát üzenet
a sony ericsson xperia x10 mini pro,és a sony ericsson mini pro ugyan az teljesen szóval nincsen köztük különbség.

A válaszíró 14%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2012. szept. 22. 13:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A mobilom rendszeresen nem játsza le a netről (a mobilon keresztül általában wifivel) letöltött mp4 videókat, mit tegyek?
Mi lehet erre a problémára a megoldás? (android letöltések)
Van egy Sony Ericcson Live telefonom és öcsémék elcseszték! A billentyűzetemen nem tudok ékezetes betűket írni! Pl: á, é. ó stb. Hogy töltsek le valamit vagy hogy állítsam be?
Sony Ericson X10 készülékem folyamatosan világít. Ha bekapcsolom a billentyűzárat, kb: 1 percen belül újra elkezdi és nem tudom lekapcsolni. Képernyő időtúllépése-beállítás nem...
Pár napja vettem egy Sony Ericcson Xperia X10 Mini pro-t és csak wifivel működik a net. Media mania S csomagos vagyok van 500 mega netem de nem enged netezni "web'n'walkozni...
Tegnap vettem egy Sony Ericcson Speria X10 Mini pro-t és csak wifivel működik a net. Media mania S csomagos vagyok van 500 mega netem de nem enged netezni "web'n'walkozni "csak...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!