Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek vigyen szervizbe...

Szerintetek vigyen szervizbe az iPhone-t?

Figyelt kérdés
Nekem az lenne a bajom hogy ugye van benne ez a multi-touch. 2 ujjat gond nélkül érzékel viszont a 3. 4. vagy az 5. ujjat már nem mindig. Például itt van a Fruit Ninja. 2 ujjat simán érzékel. 3. ujjat pár próbálkozás után érzékel. Viszont a 4.ujjat többször is meg kell próbálni hogy érzékelje. Az 5.-et pedig elég nehéz kicsikarni belőle. Mitől van ez? Vigyem szervizbe? Nem tudom mióta csinálja ezt de vagy fél éve meg van már de eddig mindig csak 2 ujjal használtam(pinch zoom).

2012. júl. 24. 14:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy iPhone 4.
2012. júl. 24. 14:19
 2/8 LinuxPower ***** válasza:

Szerintem felesleges.

Mi az, ami feltetlen igenyli a 3+ erintesek szamat?

2012. júl. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Magic Piano, Tap Tap 4 2 playerben.
2012. júl. 24. 14:31
 4/8 LinuxPower ***** válasza:
Ha ezek nagyon fontosak, akkor vidd.
2012. júl. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Annyira nem fontosak mert a Tap Tap 4-be nem szoktam 2 playerbe játszani csak 1-be. A Magic Piano-t meg már 1 hónapja meg sem nyitottam.
2012. júl. 24. 14:35
 6/8 anonim ***** válasza:

A taptap 4 is így fogja végezni. Ezek ilyen két hétig vicces alkalmazások.


Mindenesetre ha nem működik a multitouch azért nézz utána mi lehet a baj. Szerintem kezdetnek elég ha beviszed a szolgáltatódhoz, hogy nézzenek rá vagy böngész át valami szakmaibb fórumot a témában (lehet valami hülye beállítás miatt csak). Itt többnyire max pár laikus grafomán írogat neked hülyeségeket, nem sok olyan van aki valóban ért is hozzá.

2012. júl. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
XMS-nél vettem nem szolgáltatónál de érdekes módon nyomtam rá egy restor-t és úgy tűnik hogy működik. Legalábbis 4 pontot érzékel 5. csak néha de nekem elég a 4 is de azért utána járok ennek.
2012. júl. 24. 15:42
 8/8 anonim ***** válasza:
ja akkor minden rendben. Sok szerencsét hozzá
2012. júl. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!