Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola DEFY vs. Sony ericsso...

Motorola DEFY vs. Sony ericsson live with walkman?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb mobil?

2012. júl. 25. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Defy
2012. júl. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sok mindenben a live jobb...


A defy csak a nagyobb kijelző ês ütésàlló...

2012. júl. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
A defy por csepp és ütésálló. Ezen kívül ugyanúgy egy androidos gép, ugyanúgy androidos alkalmazásokat futtat.
2012. júl. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ámen...


Akkor szerinted mit számít a jobb proci, gpu, hd videófelvêtel, hivatalos android 4...

2012. júl. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

kb semmit?

Mi az amit meg tudsz csinálni akármelyik androidot futtató alsó középkategóriás telefonon, de a motorola defyn nem? Ellenben a legtöbb gyorsan bekrepál ha a szellő meglegyinti.

2012. júl. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal...
2012. júl. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De az árat is figyelembe kell venni, meg amúgy a DEFY-nek a a gumivédője leesik akkor annyi. Amúgyse szeretném kővel dobálni, ollóval karcolni, vízbe dobni egy drága készüléket.

Szerintetek összességben melyik a jobb olvastam teszteket is de felhasználói tapasztalatokat is kérnék.

2012. júl. 25. 19:03
 8/10 anonim ***** válasza:

Megy ám az ellenérvelés és záporoznak az ötletek :D.


Na akkor én. Jobb proci és GPU = folyékonyabb működés. A sima defynek azért az nem az erőssége (bár szerintem gond sincs vele) egy normális custom rommal teljesen megállja a helyét.

Játékoknál van még nagy haszna, de ott a walkman a kis kijelzője miatt szintén nem domborít túl jól.


Átlagos használatban a kézmérettől függ, hogy melyiket szereted. Az aksija a SE-nek bár kisebb de mégis jobb.

A strapabíróság tényleg egy jó dolog.


Egyiket sem vinném szívesen mert mindegyik ocsmány.

2012. júl. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A strapabíróságot itt úgy nézd, hogy ezt a szutykot nyugodtan előveheted és használhatod esőben is. Illetve ha véletlenül leesik nem kell különösebben félned tőle, hogy meghal.


Nekem külsőre nem jön be egyik se de jobban nem jön be segény SE. Szerintem egy ocsmány telefon :D A defy is az de az SE ebben rányom még egy lapáttal.


Ha választhatnék egy Sony Xperia AcroS-t szeretnék. Az elég erős és nagyon ütésálló. Jó kombó. De ott a Sony Xperia Go ami szintén nem egy rossz készülék csak sajna az ára olyan 70-80 körül mozog ha jól tudom.

2012. júl. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
motorolaj az jobb::://!!!!!
2012. júl. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!