Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb a Sony Ericsson...

Melyik a jobb a Sony Ericsson Xperia Ray vagy a Neo?

Figyelt kérdés
Van a Ray-en is olyan funkcio hogy magamat tudom fényképezni?Köszi
2012. júl. 25. 14:25
 1/5 anonim válasza:
sztem a neo kicsit jobb, de nézz utána a google a barátod :)
2012. júl. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lacixy1997 válasza:

Na szóval... Ha az anyaghasználatot nézzük a ray össze vissza veri a neot a vastagságáról pedig ne is beszéljünk (9,4mm),és a

3,3 as kijelzőn a 480 x 854 pixeles felbontás gyönyörű ,de itt aztán elgondolkozik az ember, 3,3 inch nem kicsi? Az biztos hogy a neo 3,7 hüvelykes képátlója több, hogy a rayé kicsi-e az attól függ mire akarod használni és menyire vagy elfogult a nagy kijelzők iránt.

Ugyebár mindkettőn Gingerbread fut és a kamera képességeiben sincs eltérés kivéve a neon található exponáló gomb(fotózásnál mindkét esetben válthatsz előlapi kamerára), a neo még rendelkezik HDMI kimenettel. Ha pedig játszani szeretnél ahoz mindkettő elég,viszonylag minden fut rajtuk, csak pár példa: SHADOWGUN,Modern Combat 3,Asphalt 6,Dead Space stb. Egyébként ha magadról akarsz fényképet készíteni használd inkább a hátlap kameráját mert sokkal jobb minőségű képeket készít. Én egyébként a rayt választottam és nem bántam meg.

2012. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen a részletes választ.eddig a ray tetszik jobban.
2012. júl. 26. 09:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Hardverben ugyan olyanok, a raynek szebb a kijelzője, és az anyaghasználata is jobb, viszont a neonak nagyobb a kijelzője, és ez sokszor előnyösebb.


Egyébként én is a rayt választanám, mert annak jobban tetszik a kinézete.

2012. júl. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2012. júl. 27. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!