Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik a nem gyári, android...

Mik a nem gyári, android szoftverfrissítés hátrányai?

Figyelt kérdés
Android 2.1ről szeretném 2.2-re vagy 2.3-ra frissíteni a telefonom(xperia x10 mini). Mik (ha vannak) a hátrányai? Előre is köszönöm!:)

2012. júl. 25. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
A nem gyári legnagyobb hátránya hogy garancia vesztés! :S
2012. júl. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt hallottam hogy vissza lehet állítani 2.1re ha esetleg elromlana. Ha ez a legnagyobb, mi a többi? :)
2012. júl. 25. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Nah itt egy példa: Vettem egy ZTE Blade telót. Zsír új 35.000 ft volt még anno... 2.1 android. Toltam 2.3ra erre egész behalt elszállt többé nem lehet használni gari ugrott.. Nem javasolom a rootolást.
2012. júl. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: Persze,ha nem azt csinálod ami levan írva akkor könnyen elb*szod,így például te is úgyhogy nem kíváncsi senki a saját problémádra ami nem fog segíteni senkin!
2012. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én rootoltam az X10 mini promat, és csak jobb lett. Sokkal gyorsabb és több lehetőség van mint a gyári androidon. Kell csinálni biztonsági mentést, és ilyen visszaállítót (amit megadnak a fórumon mit hogy kell csinálni). Szerintem érdemes max talán 20 percet vesz igénybe.
2012. júl. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!